QY-B8000
B8000 wbudowane wentylatory przemysłowe mini komputer obsługuje wiele metod instalacji, zintegrowane Intel 4 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / Procesory 13. generacji Opcjonalne i Ma silną skalowalność. Obsługuje system operacyjny systemu Windows / Linux, na pokładzie J1900 / J6412 / 4 / 6 / 7 / 8 / 10. generacji Core i3 / i5 / i7, obsługuje 4g / 5G Funkcja dostępu do Internetu spełnij wymagania komunikacyjne (trzeba dodać moduł osobno), obsługuje Wi-Fi, podwójny moduł komunikacji Bluetooth (trzeba dodać moduł osobno), DC 12V-36V / DC 9-36V Wejście Power Wejście Opcjonalne .
CECHY PRODUKTU
CPU:
Celeron i Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i5 / i7
BARAN:
1*DDR 3 RAM, do 8 GB / 1*DDR 4 RAM, do 16 GB
Składowanie:
1*gniazdo SATA SSD, 1*MSATA SSD Slot
Interfejsy:
2*Lan, 4*USB, 6*com, 1*HDMI
Slot rozszerzenia:
1*MINI PCIE, moduł obsługi 4G i WiFi
Wprowadzić
Cechy
Specyfikacja
Wymiar
Wprowadzić:
Przemysłowy mini komputer Qy-B8000
1. Wbudowany przez fan bez fanów klasy przemysłowy
23. 2*Lan, 4*USB, 6*com, 1*HDMI
4. Anty-statyczne, przeciwpulsowe, anty-surge, przeciwdziałanie promieniowaniu
5. -30 ℃ ~ 70 ℃ Temperatura może stabilnie utrzymywać 24 / 7
6. 1*Mini gniazdo ekspansji PCIE, obsługa modułu 4G i WIFI
7. DC 9-36V Wejście mocy z ochroną przepięcia
8. 1*Karta wielofunkcyjna ekspansji córki
Cechy:
CPU
Celeron i Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i5 / i7
Bezkształtny projekt
Materiał ze stopu aluminium,
lepszy efekt rozpraszania ciepła
RAM o wysokiej pojemności i SSD
1*DDR 3 RAM Gloot, do 8 GB / 1*DDR 4 RAM, do 16 GB, 1*Mini PCIE gniazda dla modułu Wi -Fi i 4G
Rich I / o Interfejsy
2*Lan, 4*USB, 6*com, 1*HDMI, 1*Gniazdo karty rozszerzenia
Różne moduły opcjonalne
Moduł wifi / gsm
Moc
DC 9-36V
-30 ℃ do 70 ℃ Temperatura biegu
24 / 7 nieprzerwane i stabilne działanie
Różne metody instalacji
Desktop / osadzony / zamontowany na ścianie
Specyfikacja:
Specyfikacja 1 :
Specyfikacja 2 :
Specyfikacja-3 :
Informacje o zamawianiu :
| Model | QY-B8000 |
| CPU | J1900 |
| Pamięć | 1*DDR III RAM, do 8 GB |
| Składowanie | 1*MSATA SSD 1*sata ssd |
| Wyświetlacz | 1*HDMI: Rozdzielczość do 4090*2160@60 Hz |
| Ekspansja | 1*MINI PCIE, moduł obsługi 4G i WiFi |
| Ethernet | 2*Intel I211V LAN Chip (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 3*USB 2.0+1*USB 3.0 |
| Com | 2*RS-232 / 422 / 485 (typ DB9) 4*RS-232 (typ DB9) |
| Karta córki | Obsługa Rozwiń i / O interfejsy karta i funkcjonalna karta gier |
| Model | QY-B8000 |
| CPU | I3-4010U / i5-4260U / i7-4650U |
| Pamięć | 2*DDR III RAM, do 16 GB |
| Składowanie | 1*MSATA SSD 1*sata ssd |
| Wyświetlacz | 1*HDMI: Rozdzielczość do 4090*2160@60 Hz |
| Ekspansja | 1*MINI PCIE, moduł obsługi 4G i WiFi |
| Ethernet | 2*Intel I255V LAN Chip (10 / 100 / 1000 / 2500 Mbps, RJ-45) |
| USB | 4*USB 3.0 |
| Com | 2*RS-232 / 422 / 485 (typ DB9) 4*RS-232 (typ DB9) |
| Karta córki | Obsługa Rozwiń i / O interfejsy karta i funkcjonalna karta gier |
Specyfikacja-3 :
| Model | QY-B8000 |
| CPU | J6412 I3: 7100U I5: 6200U / 7200U / 8260U / 10210U i7: 7500U / 10610U |
| Pamięć | 2*DDR IIII RAM, do 32 GB |
| Składowanie | 1*MSATA SSD 1*SATA SSD (wsparcie RAID 1) |
| Wyświetlacz | 1*HDMI: Rozdzielczość do 4090*2160@60 Hz |
| Ekspansja | 1*MINI PCIE, moduł obsługi 4G i WiFi |
| Ethernet | 2*Intel I255V LAN Chip (10 / 100 / 1000 / 2500 Mbps, RJ-45) |
| USB | 3*USB 2.0+1*USB 3.0 |
| Com | 2*RS-232 / 422 / 485 (typ DB9) 4*RS-232 (typ DB9) |
| Karta córki | Obsługa Rozwiń i / O interfejsy karta i funkcjonalna karta gier |
Informacje o zamawianiu :
| Model | CPU | Lan | USB | Com | Wyświetlacz | BARAN | SSD | Ekspansja | Moc Wejście |
| B8000 | J1900 | 2 | 4 | 6 | 1*HDMI | 1*DDR 3 | 1*MSATA 1*sata |
1*Mini PCIE | DC 9-36V |
| 4 | 2*DDR 3 | ||||||||
| J6412 | 2*DDR 4 | ||||||||
| 6th / 7th 8th / 10 |
Wymiar:
Recommend:
Powiązane produkty