QY-B5700
B5700 Wbudowane wentylatory przemysłowe mini komputer przyjmuje szerokie projektowanie napięcia, przepięcie i ochronę nadprądowych, a wiele modeli procesorów jest opcjonalnych. Obsługa systemu operacyjnego systemu Windows / Linux, I3 / i5 / i7 6-7-8-10 Procesory, obsługuj funkcję dostępu 4G / 5G, spełnij wymagania komunikacyjne (trzeba wybrać moduł osobno), Obsługa podwójna komunikacja Wi-Fi i Bluetooth (trzeba wybrać moduł osobno), obsługuj 6 portów szeregowych 4*RS-232 / 2*RS-232 / 422 / 485, aby sprostać użyciu podstawowych urządzeń peryferyjnych.
CECHY PRODUKTU
CPU:
I3-6157U, I3-7100U, I3-8130U, I3-10110U I5-7200U, I5-7260U, I5-8250U, I5-8260U, I5-10210U I7-7500U, I7-8550U, I7-10610U, I7-10710U
BARAN:
1*DDR 4 RAM, do 32 GB
Składowanie:
2*Gniazdo SATA SSD, 1*MSATA SSD Glot
Interfejsy:
2*Lan, 8*USB, 6*com, 1*hdmi, 1*vga
Slot rozszerzenia:
2*MINI PCIE, obsługuje moduł 4G i WiFi
Wprowadzić
Cechy
Specyfikacja
Wymiar
Wprowadzić:
Przemysłowy mini komputer QY-B5700
1. Intel Core 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i5 / i7 CPU
2. 2*Intel 255V LAN Chip, 8*porty USB
3. Porty podwójnego wyświetlania HDMI+VGA
4. 4*RS-232+2*RS-485 / 422 / 232 Porty COM
5.2*Mini-PCIE dla rozszerzania modułu 4G i WiFi
6. DC 9-36V Wejście zasilania, Surge / Ochrona impulsu
7. Wsparcie Win 7 / 10 / 11 i system Linux
Cechy:
CPU
Core i3, i5, i7-6 / 7 / 8 / 10
Bezkształtny projekt
Materiał ze stopu aluminium,
lepszy efekt rozpraszania ciepła
RAM o wysokiej pojemności i SSD
1*DDR 4 RAM, do 32 GB, 2*Mini PCIE dla modułu Wi -Fi i 4G
Rich I / o Interfejsy
2*Lan, 8*USB, 6*com, 1*hdmi, 1*vga
Różne moduły opcjonalne
Moduł wifi / gsm
Moc
DC 12V / DC 9-36V
-30 ℃ do 70 ℃ Temperatura biegu
24 / 7 nieprzerwane i stabilne działanie
Różne metody instalacji
Desktop / osadzony / zamontowany na ścianie
Specyfikacja:
Specyfikacja:
Specyfikacja urządzenia :
Informacje o zamawianiu :
| Model | QY-B5700-A | QY-B5700-B |
| CPU | I3-6157U 、 i3-7100U 、 i5-7200U I5-7260U 、 i7-7500U 、 i3-8130U I5-8250U 、 i7-8550U |
I5-8260U 、 i3-10110U I5-10210U 、 i7-10610U 、 i7-10710U |
| DC 12V | DC 9-36V | |
| Pamięć | 1*DDR IIII RAM, do 32 GB | |
| Składowanie | 1*MSATA SSD 2*SATA 3.0 SSD |
|
| Wyświetlacz | 1*HDMI: Rozdzielczość do 4090*2160@24 Hz 1*VGA: Rozdzielczość do 1920*1200@60 Hz |
|
| Ekspansja | 2*MINI PCIE, obsługuje moduł 4G i WiFi | |
| Ethernet | 2*Intel I210V LAN Chip (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) | |
| USB | 2*USB 3.0 (tył i / o, typ-A) 6*USB 2.0 (tył i / o, typ-A) 1*USB 2.0 (wewnętrzny, nagłówek) |
|
| Com | 2*RS-232 / 422 / 485 (COM1-2, typ DB9) 4*RS-232 (COM3-6, typ DB9) |
|
| Audio | 1*linia linii+1* | |
| GPIO | 14 portów GPIO (7*GPI+7*GPO, typ terminalu Phoenix) | |
Specyfikacja urządzenia :
| BIOS | Ami Uefi BIOS (wsparcie zegarków dla psów) |
| RTC | Wsparcie |
| Wejście mocy | DC 12V / DC 9-36V, Ochrona nad przepięciem |
| Obsługa na / ATX | |
| 2*Pin Phoenix Terminal DC Plug | |
| Temperatura pracy | -30 ℃ ~ 70 ℃, obsługa 24 / 7 pracuje |
| Rozmiar | 234 mm*175 mm*65 mm |
| Struktura | W pełni zamknięty materiał ze stopu aluminium |
| Rozpraszanie ciepła | Bez wentylatorów, rozproszenie ciepła przewodnictwa |
| Instalacja | Komputer / osadzony / montowany na ścianie |
| System | Windows 7 / 10 / 11 i Linux |
Informacje o zamawianiu :
| Model | CPU | Lan | USB | Com | Wyświetlacz | BARAN | SSD | Ekspansja | Moc Wejście |
| QY-B5700 | A | 2 | 8 | 6 | 1*HDMI 1*VGA |
1*DDR 4 | 1*MSATA 2*sata |
2*Mini PCIE | DC 12V |
| B | DC 9-36V |
Wymiar:
Recommend:
Powiązane produkty