QY-B5800
B5800 wbudowane wentylatory przemysłowe mini komputer przyjmuje szerokie konstrukcje napięcia, przepięcie i ochronę nadmierną prąd. Obsługa systemu operacyjnego systemu Windows / Linux, Procesorom na pokładzie J1900, i3 / i5 / i7 4g / 5G Funkcja dostępu do Internetu, spełniaj wymagania komunikacyjne (trzeba wybrać moduł osobno), obsługę Wi -Fi i Bluetooth Podwójna komunikacja (trzeba wybrać moduł osobno), obsłużyć 6 portów szeregowych 4*RS-232 / 2*RS-232 / 422 / 485, aby spełnić użycie podstawowych urządzeń peryferyjnych. Wejście zasilania DC-12V (opcjonalnie DC9-36V).
CECHY PRODUKTU
CPU:
J1900 / i3-4010u / i5-4260u / i7-4650U
BARAN:
1*DDR 3 RAM, do 8 GB
Składowanie:
1*gniazdo SATA SSD, 1*MSATA SSD Slot
Interfejsy:
2*Lan, 8*USB, 6*com, 1*hdmi, 1*vga
Slot rozszerzenia:
2*MINI PCIE, obsługuje moduł 4G i WiFi
Wprowadzić
Cechy
Specyfikacja
Wymiar
Wprowadzić:
Przemysłowy mini komputer QY-B5800
- Wbudowany przez fan Bez fan bez przemysłowy mini komputer
- Intel Celeron i Core 4th-I3 / i5 / i7 CPU
- 2*Lan, 8*USB, 6*com, 1*hdmi, 1*vga
- Przeciwstatyczne, przeciwpulsowe, anty-suryk
- -30 ℃ ~ 70 ℃ Temperatura może utrzymywać 24 / 7
- 2*MINI PCIE Gloots, obsługuje moduł 4G i WiFi
- Wejście zasilania DC 12V
Cechy:
CPU
J1900 / i3-4010u / i5-4260u / i7-4650U
Bezkształtny projekt
Materiał ze stopu aluminium,
lepszy efekt rozpraszania ciepła
RAM o wysokiej pojemności i SSD
1*DDR 3 RAM, do 8 GB, 2*Mini PCIE gniazda dla Wi-Fi i 4G
Rich I / o Interfejsy
2*Lan, 8*USB, 6*com, 1*hdmi, 1*vga
Różne moduły opcjonalne
Moduł wifi / gsm
Moc
DC 12V / DC 9-36V (opcjonalnie)
-30 ℃ do 70 ℃ Temperatura biegu
24 / 7 nieprzerwane i stabilne działanie
Różne metody instalacji
Desktop / osadzony / zamontowany na ścianie
Specyfikacja:
Specyfikacja:
Specyfikacja urządzenia :
Informacje o zamawianiu :
| Model | QY-B5800 |
| CPU | J1900 / i3-4010u / i5-4260u / i7-4650U |
| Pamięć | 1*DDR III RAM, do 8 GB |
| Składowanie | 1*MSATA SSD 1*SATA 3.0 SSD |
| Wyświetlacz | 1*HDMI: Rozdzielczość do 4090*2160@24 Hz 1*VGA: Rozdzielczość do 1920*1200@60 Hz |
| Ekspansja | 2*MINI PCIE, obsługuje moduł 4G i WiFi |
| Ethernet | 2*RTL 8111 LAN Chip (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 2*USB 3.0 (tył i / o, typ-A) 6*USB 2.0 (tył i / o, typ-A) |
| Com | 2*RS-232 / 422 / 485 (COM1-2, typ DB9) 4*RS-232 (COM3-6, typ DB9) |
| Audio | 1*linia linii+1* |
| GPIO | 14 portów GPIO (7*GPI+7*GPO, typ terminalu Phoenix) |
Specyfikacja urządzenia :
| BIOS | Ami Uefi BIOS (wsparcie zegarków dla psów) |
| RTC | Wsparcie |
| Wejście mocy | DC 12V (Wsparcie DC 9-36V Wejście mocy napięcia) |
| Obsługa na / ATX | |
| 2*Pin Phoenix Terminal DC Plug | |
| Temperatura pracy | -30 ℃ ~ 70 ℃, obsługa 24 / 7 pracuje |
| Rozmiar | 239 mm*125 mm*58 mm |
| Struktura | W pełni zamknięty materiał ze stopu aluminium |
| Rozpraszanie ciepła | Bez wentylatorów, rozproszenie ciepła przewodnictwa |
| Instalacja | Komputer / osadzony / montowany na ścianie |
| System | Windows 7 / 10 i Linux |
Informacje o zamawianiu :
| Model | CPU | Lan | USB | Com | Wyświetlacz | BARAN | SSD | Ekspansja | Moc Wejście |
| QY-B5700 | J1900 4 |
2 | 8 | 6 | 1*HDMI 1*VGA |
1*DDR 3 | 1*MSATA 1*sata |
2*Mini PCIE | DC 12V |
Wymiar:
Recommend:
Powiązane produkty