QY-B5100
Przemysłowy mini PC serii QY-B5100 to maszyna przemysłowa o niewielkich rozmiarach, potężnych funkcjach i doskonałej wydajności. Ruged Design zapewnia, że produkt jest silny i trwały oraz może wytrzymać trudne środowiska. Wykorzystuje wysokowydajne procesory Intel, obsługuje Core i3, i5, i7-6 / 7 / 8 / 9th procesory i ma wydajne możliwości przetwarzania, aby spełnić dążenie użytkowników w zakresie wydajności. QY-B5100 obsługuje komputery stacjonarne / Embedded / Wall / Metody instalacji montowanych w kolejce, może zaspokoić potrzeby klientów w różnych branżach.
CECHY PRODUKTU
CPU:
J1900, I3-7100U i5-I5-4260U, 7200U, 8260U, 10210U, I7-7500U, 10610U
BARAN:
2*DDR 3 RAM, do 8 GB / 2*DDR4 RAM, do 32 GB
Składowanie
1*MSATA SSD
Interfejsy
3*Lan, 4*USB, 4*com, 1*hdmi, 1*dp
Slot rozszerzenia:
1*Mini PCIE
Wprowadzić
Cechy
Specyfikacja
Wymiar
Wprowadzić:
Przemysłowy mini komputer QY-B5100
1. Obsługa J1900,4 / 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i5 / i7 cpu
2. 3*Intel 225V 2,5 GBS LAN Chip
3. 1*porty wyświetlania HDMI+1*DP
4. 2*RS-232+2*RS-485 / 422 / 232 Porty COM
5. 1*Gniazdo Mini-PCIE rozszerz 4G lub WiFi moduł
6. DC 9-36V Power Inout, ochrona przed
7. Wsparcie Win 7 / 10 / 11 i system Linux
8. Pulpit Wspornik / osadzony / ściana / montowany na kolei
2. 3*Intel 225V 2,5 GBS LAN Chip
3. 1*porty wyświetlania HDMI+1*DP
4. 2*RS-232+2*RS-485 / 422 / 232 Porty COM
5. 1*Gniazdo Mini-PCIE rozszerz 4G lub WiFi moduł
6. DC 9-36V Power Inout, ochrona przed
7. Wsparcie Win 7 / 10 / 11 i system Linux
8. Pulpit Wspornik / osadzony / ściana / montowany na kolei
Cechy:
CPU
J1900
i3, i5, i7-4 / 6 / 7 / 8 / 10
Bezkształtny projekt
Materiał ze stopu aluminium,
lepszy efekt rozpraszania ciepła
RAM o wysokiej pojemności i SSD
1* DDR 3 / DDR 4 Slot
1 Msata Slot
Rich I / o Interfejsy
3*LAN, 4*USB, 4*COM, GPIO (4 wejścia, 4-wyjściowe)
Różne moduły opcjonalne
Moduł wifi / gsm
Moc
DC 9-36V
-30 ℃ do 70 ℃ Temperatura biegu
24 / 7 nieprzerwane i stabilne działanie
Różne metody instalacji
Desktop / osadzony / wspornik / zamontowany na szynie
Specyfikacja:
1. Specyfikacja tablicy MOTE :
2. Specyfikacja device :
3. Informacje o zamówieniu :
| Model | QY-B5100 | |
| CPU | J1900 、 i5-4260U | I3: 7100U I5: 7200U 、 8260U 、 10210U i7 : 7500U 、 10610U |
| Pamięć [1] | 1*DDR III RAM, do 8 GB | 1*DDR IIII RAM, do 32 GB |
| Składowanie | 1*MSATA SSD SLOT | |
| Wyświetlacz | 1*HDMI: Rozdzielczość do 4096*2160@24 Hz 1*DP: Rozdzielczość do 4096*2160@60Hz |
|
| Ekspansja | 1*MINI PCIE, moduł obsługi 4G i WiFi | |
| Ethernet | 3*Intel I225V 2,5 GBS LAN Chip (10 / 100 / 100 / 2500, RJ-45) | |
| USB | 4*USB 3.0 (typ-A) | |
| Com | 2*RS-232 / 422 / 232 (COM1-2, typ terminalu Phoenix) 2*RS-232 (COM3-4, typ terminalu Phoenix) |
|
| GPIO | 8 portów GPIO (typ końcowy Phoenix) | |
2. Specyfikacja device :
| BIOS | Ami Uefi BIOS |
| Wejście mocy | DC 9-36V, ochrona przed przepięciem |
| Obsługa na / ATX | |
| 1*3 Pin Phoenix Terminal Typ Wtyczka DC | |
| RTC | Wsparcie |
| Temperatura pracy | -30 ℃ ~ 60 ℃, obsługa 24 / 7 pracuje |
| Rozmiar | 170 mm*107,5 mm*48 mm |
| Struktura | W pełni zamknięty materiał ze stopu aluminium |
| Rozpraszanie ciepła | Bez wentylatorów, rozproszenie ciepła przewodnictwa |
| Instalacja | Desktop / osadzony / ściana / montowany na kolei |
| System | Windows 7 / 10 / 11 i Linux |
3. Informacje o zamówieniu :
| Model | CPU | Lan | USB | Com | Wyświetlacz | BARAN | SSD | Ekspansja | Moc |
| QY-B5000 | J1900、4th | 3 | 4 | 4 | 1*HDMI 1*dp |
1*DDR 3 | 1*MSATA | 1*Mini PCIE | DC 9-36V |
| 6 、 7th 8 、 10 |
1*DDR 4 |
Wymiar:
Recommend:
Powiązane produkty