QY-B5600
B5600 to potężny i bogaty w interfejs wbudowany przemysłowy mini komputer. Obsługuje systemy operacyjne systemu Windows 7 / 8 / 10 / Linux, ma wbudowany i3 / i5 / i7 (6, 7 i 8. generacji), obsługuje 3G, 4G Dostęp do Internetu, spotyka się Wymagania komunikacyjne (wymagane są oddzielne moduły opcjonalne), obsługują podwójne moduły komunikacyjne Wi-Fi i Bluetooth i obsługuje 6 portów szeregowych 4*RS-232 / 2*RS-232-422-485 w celu spełnienia użycia podstawowych peryferyjnych.
CECHY PRODUKTU
CPU:
I3-6157U, i5-7200U, i5-7267U, i7-7500U
BARAN:
1*DDR 4 RAM, do 32 GB
Składowanie:
2*Gniazdo SATA SSD, 1*MSATA SSD Glot
Interfejsy:
5*Lan, 10*USB, 8*com, 14 Ports GPIO, 1*HDMI, 1*VGA
Slot rozszerzenia:
2*MINI PCIE, obsługuje moduł 4G i Wi-Fi
Wprowadzić
Cechy
Specyfikacja
Wymiar
Wprowadzić:
Przemysłowy mini komputer QY-B5600
1. Obsługa 6 / 7th-i3 / i5 / i7 CPU
2. 5*Intel 211V LAN Chip+10*Porty USB
3. 4*RS-232+4*RS-485 / 422 / 232 Porty COM
4. 2*Mini-PCIE dla modułu 4G i WiFi
5. 1*DDR 4 RAM, do 16 GB
6. 1*MSATA+2*2,5 -calowy gniazdo SSD SATA
7. Wsparcie Win 7 / 10 / Linux System
Cechy:
CPU
I3-6157U / i5-7200U / i5-7267U / i7-7500U
Bezkształtny projekt
Materiał ze stopu aluminium,
lepszy efekt rozpraszania ciepła
RAM o wysokiej pojemności i SSD
1*DDR 4 RAM, do 32 GB, 2*Mini PCIE, dla Wi-Fi i 4G
Rich I / o Interfejsy
5*Lan, 10*USB, 8*com, 14 Ports GPIO, 1*HDMI, 1*VGA
Różne moduły opcjonalne
Moduł wifi / gsm
Moc
DC 9-36V
-30 ℃ do 70 ℃ Temperatura biegu
24 / 7 nieprzerwane i stabilne działanie
Różne metody instalacji
Desktop / osadzony / zamontowany na ścianie
Specyfikacja:
Specyfikacja:
Specyfikacja urządzenia :
Informacje o zamawianiu:
| Model | QY-B5600 |
| CPU | I3-6157U / i5-7200U / i5-7267U / i7-7500U |
| Pamięć | 1*DDR IIII RAM, do 32 GB |
| Składowanie | 1*Gniazdo SSD MSATA 2*Pieki SATA SSD |
| Wyświetlacz | 1*HDMI: Rozdzielczość do 4090*2160@24 Hz 1*VGA: Rozdzielczość do 1920*1200@60 Hz |
| Ekspansja | 2*MINI PCIE, obsługuje moduł 4G i WiFi |
| Ethernet | 5*Intel I210V LAN Chip (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 4*USB 3.0 (typ-A) 6*USB 2.0 (typ-A) 2*Ps / 2 porty |
| Com | 4*RS-232 (typ DB9) 4*RS-232 / 485 / 422 (typ DB9) |
| Audio | 1*SPK+1*MIC |
| GPIO | 14 portów GPIO (7*GPI+7*GPO, typ terminalu Phoenix) |
Specyfikacja urządzenia :
| BIOS | Ami Uefi BIOS |
| Wejście mocy | DC 9-36V |
| Obsługa na / ATX | |
| 1*3 Pin Phoenix Terminal Typ Wtyczka DC | |
| Temperatura pracy | -30 ℃ ~ 70 ℃, obsługa 24 / 7 pracuje |
| Rozmiar | 236 mm*228,2 mm*72,2 mm |
| Struktura | W pełni zamknięty materiał ze stopu aluminium |
| Rozpraszanie ciepła | Bez wentylatorów, rozproszenie ciepła przewodnictwa |
| Instalacja | Komputer / osadzony / montowany na ścianie |
| System | Windows 7 / 10 i Linux |
Informacje o zamawianiu:
| Model | CPU | Lan | USB | Com | Wyświetlacz | BARAN | SSD | Ekspansja | Moc Wejście |
| B5600 | 6th / 7th | 5 | 10 | 8 | 1*HDMI 1*VGA |
1*DDR 4 | 1*MSATA 2*sata |
2*Mini PCIE | DC 9-36V |
Wymiar:
Recommend:
Powiązane produkty