Qy-B5700
B5700 B5700 Embedded Industrial Mini PC bez ventilátoru přijímá design širokého napětí, nadměrné a nadproudové ochrany a více procesorových modelů je volitelné. Podpora operačního systému Windows / Linux, na palubě i3 / i5 / i7 6-7-8-10 Generation Processors, Support 4G / 5G Internet Access Function, splňuje požadavky na komunikaci (je třeba samostatně vybrat modul),. Podporujte dvojitou komunikaci WiFi a Bluetooth (je třeba vybrat modul samostatně), podporovat 6 sériových portů 4*RS-232 / 2*RS-232 / 422 / 485, aby se splňovalo použití základních periferie.
VLASTNOSTI PRODUKTŮ
CPU:
I3-6157U, I3-7100U, I3-8130U, I3-10110U I5-7200U, I5-7260U, I5-8250U, I5-8260U, I5-10210U I7-7500U, I7-8550U, I7-10710U
BERAN:
1*DDR 4 RAM slot, až 32 GB
Skladování:
2*SATA SSD slot, 1*MSATA SSD slot
Rozhraní:
2*LAN, 8*USB, 6*com, 1*HDMI, 1*VGA
Rozšíření slotu:
2*Mini PCIE sloty, podpora 4G a WiFi modul
Představit
Funkce
Specifikace
Dimenze
Představit:
Průmyslové mini PC Qy-B5700
1. Intel Core 6 / 7 / 8 / 10th-I3 / i5 / i7 CPU
2. 2*Intel 255V LAN Chip, 8*porty USB
3. HDMI+VGA dvojité zobrazení portů
4. 4*RS-232+2*RS-485 / 422 / 232 COM Porty
5.2*Mini-PCIE pro expandu 4G a WiFi modulu
6. DC 9-36V Vstup napájení, přepětí / Ochrana pulsu
7. Podpora Win 7 / 10 / 11 a systém Linux
Funkce:
CPU
Core i3, i5, i7-6 / 7 / 8 / 10th
Design bez fanoušků
Materiál slitiny hliníku,
lepší efekt rozptylu tepla
Vysoká kapacita RAM a SSD
1*DDR 4 RAM slot, až 32 GB, 2*Mini PCIE pro WiFi a 4G modul
Rich i / o rozhraní
2*LAN, 8*USB, 6*com, 1*HDMI, 1*VGA
Různé volitelné moduly
WiFi / GSM modul
Moc
DC 12V / DC 9-36V
-30 ℃ až 70 ℃ Spusťte teplotu
24 / 7 nepřetržitý a stabilní provoz
Různé metody instalace
Desktop / Embedded / namontován na zeď
Specifikace:
Specifikace:
Specifikace zařízení :
Informace o objednání :
| Model | Qy-B5700-A | Qy-B5700-B |
| CPU | I3-6157U 、 I3-7100U 、 I5-7200U I5-7260U 、 I7-7500U 、 I3-8130U I5-8250U 、 I7-8550U |
I5-8260U 、 I3-10110U I5-10210U 、 I7-10610U 、 I7-10710U |
| DC 12V | DC 9-36V | |
| Paměť | 1*DDR IIII RAM slot, až 32 GB | |
| Skladování | 1*MSATA SSD 2*SATA 3.0 SSD |
|
| Zobrazit | 1*HDMI: Rozlišení až do 4090*2160@24Hz 1*VGA: Rozlišení až do 1920*1200@60Hz |
|
| Rozšíření | 2*Mini PCIE sloty, podpora 4G a WiFi modul | |
| Ethernet | 2*Intel I210V LAN Chip (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) | |
| USB | 2*USB 3.0 (zadní i / o, typ-a) 6*USB 2.0 (zadní i / o, typ-a) 1*USB 2.0 (vnitřní, záhlaví) |
|
| Com | 2*RS-232 / 422 / 485 (com1-2 , typ db9) 4*RS-232 (com3-6, typ DB9) |
|
| Zvuk | 1*line-in+1*line-out | |
| GPIO | 14 portů GPIO (7*GPI+7*GPO, typ terminálu Phoenix) | |
Specifikace zařízení :
| BIOS | Ami UEFI BIOS (podpora časovač Watch Dog) |
| RTC | Podpora |
| Vstup napájení | DC 12V / DC 9-36V, ochrana přepětí |
| Podpora na / ATX | |
| 2*Pin Phoenix Terminal DC Plug | |
| Pracovní teplota | -30 ℃ ~ 70 ℃, podpora 24 / 7 práce |
| Velikost | 234 mm*175 mm*65 mm |
| Struktura | Plně uzavřený materiál z hliníkové slitiny |
| Rozptyl tepla | Design bez ventilátoru, rozptyl tepla vedení |
| Instalace | Desktop / Embedded / WALL-MONTED |
| Systém | Windows 7 / 10 / 11 a Linux |
Informace o objednání :
| Model | CPU | LAN | USB | Com | Zobrazit | BERAN | SSD | Rozšíření | Moc Vstup |
| Qy-B5700 | A | 2 | 8 | 6 | 1*HDMI 1*VGA |
1*DDR 4 | 1*MSATA 2*SATA |
2*Mini PCIe | DC 12V |
| B | DC 9-36V |
Dimenze:
Recommend:
Související produkty