Qy-B5610
B5610 Vložený průmyslový počítač bez ventilátoru přijímá design multi-i / o, podporuje externí expanzi PCI / PCIE, široký vstup napětí. Podporuje operační systém Windows7 / 8 / 10 / Linux, na palubě i3 / i5 / i7 (6., 7., 8.) procesor. Podporuje přístup 3G, 4G Internet, splňuje požadavky na komunikaci (jsou vyžadovány samostatné volitelné moduly), podporuje WiFi, Bluetooth Dual Communication Moduly, podporuje 12 sériových portů 4*RS-422-485, aby splňoval používání základních periferií.
VLASTNOSTI PRODUKTŮ
CPU:
I3-6157U / i5-7200U / I5-7267U / I7-7500U
BERAN:
1*DDR 4 RAM slot, až 32 GB
Skladování:
2*SATA SSD slot, 1*MSATA SSD slot
Rozhraní:
5*LAN, 10*USB, 8*com, 14 portů GPIO, 1*HDMI, 1*VGA
Rozšíření slotu:
2*Mini PCIE sloty podporují 4G a WiFi modul, 1*PCIe 16x slot nebo 2*PCI sloty
Představit
Funkce
Specifikace
Dimenze
Představit:
Průmyslové mini PC Qy-B5610
1. Podpora 6 / 7th-i3 / i5 / i7 CPU
2. 5*Intel 211V LAN Chip+10*USB porty
3. 4*RS-232+4*RS-485 / 422 / 232 COM Porty
4. 2*Mini-PCIE pro 4G a WiFi modul
5. 1*DDR 4 RAM slot, až 16 GB
6. 1*MSATA+2*2,5 palce SATA SSD slot
7. Podpora Win 7 / 10 / Linux System
Funkce:
CPU
I3-6157U / i5-7200U / I5-7267U / I7-7500U
Design bez fanoušků
Materiál slitiny hliníku,
lepší efekt rozptylu tepla
Vysoká kapacita RAM a SSD
1*DDR 4 RAM slot, až 32 GB
2*Mini PCIE pro WiFi a 4G modul
Rich i / o rozhraní
5*LAN, 10*USB, 8*com (12*com volitelné), 14 portů GPIO, 1*HDMI, 1*VGA
Různé volitelné moduly
WiFi / GSM modul, 1*PCIe 16x slot nebo 2*sloty PCI
Moc
DC 9-36V
-30 ℃ až 70 ℃ Spusťte teplotu
24 / 7 nepřetržitý a stabilní provoz
Různé metody instalace
Desktop / Embedded / namontován na zeď
Specifikace:
Specifikace:
Specifikace zařízení :
| Model | Qy-B5610 |
| CPU | I3-6157U / i5-7200U / I5-7267U / I7-7500U |
| Paměť | 1*DDR IIII RAM slot, až 32 GB |
| Skladování | 1*MSATA SSD slot 2*SATA SSD sloty |
| Zobrazit | 1*HDMI: Rozlišení až do 4090*2160@24Hz 1*VGA: Rozlišení až do 1920*1200@60Hz |
| Rozšíření | 2*Mini PCIE sloty, podpora 4G a WiFi modul |
| 1*PCIe 16x slot nebo 2*sloty PCI | |
| Ethernet | 5*Intel I210V LAN Chip (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 4*USB 3.0 (typ A) 6*USB 2.0 (typ-A) 2*PS / 2 porty |
| Com | 4*RS-232 (typ DB9) 4*RS-232 / 485 / 422 (typ db9) |
| Zvuk | 1*SPK+1*MIC |
| GPIO | 14 portů GPIO (7*GPI+7*GPO, typ terminálu Phoenix) |
Specifikace zařízení :
| BIOS | Ami UEFI BIOS |
| Vstup napájení | DC 9-36V |
| Podpora na / ATX | |
| 1*3 Pin Phoenix Terminal Type DC Plug | |
| Pracovní teplota | -30 ℃ ~ 70 ℃, podpora 24 / 7 práce |
| Velikost | 236 mm*220 mm*109,6 mm |
| Struktura | Plně uzavřený materiál z hliníkové slitiny |
| Rozptyl tepla | Design bez ventilátoru, rozptyl tepla vedení |
| Instalace | Desktop / Embedded / WALL-MONTED |
| Systém | Windows 7 / 10 a Linux |
Dimenze:
Recommend:
Související produkty