Qy-B5800
B5800 vestavěný průmyslový mini PC bez ventilátoru přijímá široké konstrukci napětí, přepěťové a nadproudové ochrany. Podporujte operační systém Windows / Linux, na palubě J1900, i3 / i5 / i7 4. generace Procesory, podpora 4G / 5G Funkce přístupu k internetu, splňuje požadavky na komunikaci (je třeba samostatně vybrat modul), podporovat WiFi a Bluetooth Duální komunikace (potřebuje vybrat modul samostatně), podpora 6 sériových portů 4*RS-232 / 2*RS-232 / 422 / 485, abyste splnili použití základních periferií. Vstup napájení DC-12V (volitelný DC9-36V).
VLASTNOSTI PRODUKTŮ
CPU:
J1900 / I3-4010U / i5-4260U / i7-4650U
BERAN:
1*DDR 3 RAM slot, až 8 GB
Skladování:
1*SATA SSD slot, 1*MSATA SSD slot
Rozhraní:
2*LAN, 8*USB, 6*com, 1*HDMI, 1*VGA
Rozšíření slotu:
2*Mini PCIE sloty, podpora 4G a WiFi modul
Představit
Funkce
Specifikace
Dimenze
Představit:
Průmyslové mini PC Qy-B5800
- Industrial-Mature Embedded Mini PC bez ventilátoru
- Intel Celeron a Core 4.-I3 / i5 / i7 CPU
- 2*LAN, 8*USB, 6*com, 1*HDMI, 1*VGA
- Anti-statický, anti-pulzní, anti-průlez, anti-záření
- -30 ℃ ~ 70 ℃ Teplota může udržet 24 / 7 práce stabilně
- 2*Mini PCIE rozšiřující sloty, podpora modulu 4G a WiFi
- Vstup napájení DC 12V
Funkce:
CPU
J1900 / I3-4010U / i5-4260U / i7-4650U
Design bez fanoušků
Materiál slitiny hliníku,
lepší efekt rozptylu tepla
Vysoká kapacita RAM a SSD
1*DDR 3 RAM slot, až 8 GB, 2*Mini PCIe sloty pro Wi-Fi a 4G
Rich i / o rozhraní
2*LAN, 8*USB, 6*com, 1*HDMI, 1*VGA
Různé volitelné moduly
WiFi / GSM modul
Moc
DC 12V / DC 9-36V (volitelné)
-30 ℃ až 70 ℃ Spusťte teplotu
24 / 7 nepřetržitý a stabilní provoz
Různé metody instalace
Desktop / Embedded / namontován na zeď
Specifikace:
Specifikace:
Specifikace zařízení :
Informace o objednání :
| Model | Qy-B5800 |
| CPU | J1900 / I3-4010U / i5-4260U / i7-4650U |
| Paměť | 1*DDR III RAM slot, až 8 GB |
| Skladování | 1*MSATA SSD 1*SATA 3.0 SSD |
| Zobrazit | 1*HDMI: Rozlišení až do 4090*2160@24Hz 1*VGA: Rozlišení až do 1920*1200@60Hz |
| Rozšíření | 2*Mini PCIE sloty, podpora 4G a WiFi modul |
| Ethernet | 2*RTL 8111 LAN Chip (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 2*USB 3.0 (zadní i / o, typ-a) 6*USB 2.0 (zadní i / o, typ-a) |
| Com | 2*RS-232 / 422 / 485 (com1-2 , typ db9) 4*RS-232 (com3-6, typ DB9) |
| Zvuk | 1*line-in+1*line-out |
| GPIO | 14 portů GPIO (7*GPI+7*GPO, typ terminálu Phoenix) |
Specifikace zařízení :
| BIOS | Ami UEFI BIOS (podpora časovač Watch Dog) |
| RTC | Podpora |
| Vstup napájení | DC 12V (Podpora DC 9-36V Vstup širokého napětí) |
| Podpora na / ATX | |
| 2*Pin Phoenix Terminal DC Plug | |
| Pracovní teplota | -30 ℃ ~ 70 ℃, podpora 24 / 7 práce |
| Velikost | 239 mm*125 mm*58 mm |
| Struktura | Plně uzavřený materiál z hliníkové slitiny |
| Rozptyl tepla | Design bez ventilátoru, rozptyl tepla vedení |
| Instalace | Desktop / Embedded / WALL-MONTED |
| Systém | Windows 7 / 10 a Linux |
Informace o objednání :
| Model | CPU | LAN | USB | Com | Zobrazit | BERAN | SSD | Rozšíření | Moc Vstup |
| Qy-B5700 | J1900 4. |
2 | 8 | 6 | 1*HDMI 1*VGA |
1*DDR 3 | 1*MSATA 1*SATA |
2*Mini PCIe | DC 12V |
Dimenze:
Recommend:
Související produkty