Qy-B5300
Průmyslové Mini PC řady QY-B5300 je výkonné a kompaktní zařízení vhodné pro různé scénáře průmyslových a komerčních aplikací. Ve venkovním prostředí má mini průmyslový počítač také silnou přizpůsobivost a spolehlivost, což uživatelům poskytuje pohodlné metody provozu a efektivitu práce./ ^
qy-B5300 podporuje operační systém Windows / Linux. Má procesor Intel Celeron / Core 4-13th Generation. Podpora 3G, 4G, WiFi, Bluetooth Dual Communication Moduly.
VLASTNOSTI PRODUKTŮ
CPU:
N100, N2840, 4 / 5th-I3, I5, I7 J1900、6 / 7 / 8 / 10 / 12 / 13th-I3, I5, I7 (volitelné)
BERAN:
1*DDR 3 RAM slot do 8 GB
Skladování:
1*MSATA SSD, 1*SATA
Rozhraní:
2*LAN, 6*USB, 2*com, 1*Hdmi, 1*Vga
Rozšíření slotu:
1*Mini PCIE slot, podpora 4G a WiFi modul
Představit
Funkce
Specifikace
Dimenze
Představit:
Průmyslové mini PC Qy-B5300
1. Podpora J1900 až 13. CPU
2. 2*RJ-45,6*USB, 2*RS-232 Porty
3. 1*HDMI, 1*VGA Dislay Ports
4. 1*Mini-PCIE pro rozšíření 4G a WiFi modulu
5. DC 12V Vstup napájení
6. Podpora Win 7 / 10 / 11 a systém Linux
2. 2*RJ-45,6*USB, 2*RS-232 Porty
3. 1*HDMI, 1*VGA Dislay Ports
4. 1*Mini-PCIE pro rozšíření 4G a WiFi modulu
5. DC 12V Vstup napájení
6. Podpora Win 7 / 10 / 11 a systém Linux
Funkce:
CPU
N100, N2840, 4 / 5th-I3, I5, I7
J1900、6 / 7 / 8 / 10 / 12 / 13th-I3, I5, I7 (volitelné )
Design bez fanoušků
Materiál slitiny hliníku,
lepší efekt rozptylu tepla
Průmyslový RAM a SSD
1*DDR 3 RAM slot, 1*MSATA slot, 1*SATA SSD
Rich i / o rozhraní
2*LAN, 6*USB, 2*RS-232,1*HDMI, 1*VGA
Různé volitelné moduly
WiFi / GSM modul
Moc
DC 12V
-30 ℃ až 70 ℃ Spusťte teplotu
24 / 7 nepřetržitý a stabilní provoz
Různé metody instalace
Desktop / Embedded / Bracket / Rail namontován
Specifikace:
1. Specifická radaation:
2. Specifikace DEVICE :
Informace o objednání :
| Model | Qy-B5300-1 |
| CPU | N2840 / J1900 |
| I5-4300U / I7-4600U / I3-5005U / I5-5300U / I7-5600U | |
| Paměť | 1*DDR III RAM slot, až 8 GB |
| Skladování | 1*MSATA SSD slot |
| 1*SATA SSD slot | |
| Zobrazit | 1*HDMI: Rozlišení až do roku 1920*1200@60Hz |
| 1*VGA: Rozlišení až do 1920*1200@60Hz | |
| Rozšíření | 1*Mini PCIE slot, podpora 4G a WiFi modul |
| Ethernet | 2*Realtek 8111e LAN Chip (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 1*USB 3.0 (zadní i / o, typ-a) |
| 5*USB 2.0 (zadní i / o, typ-a) | |
| Com | 2*RS-232 (com1-2 , typ db9) |
| Zvuk | 1*line-out |
2. Specifikace DEVICE :
| BIOS | Ami UEFI BIOS |
| Vstup napájení | DC 12V |
| Podpora na / ATX | |
| 1*2,5 mm kruh typu DC zástrčka | |
| Pracovní teplota | -20 ℃ ~ 60 ℃, podpora 24 / 7 pracuje |
| Velikost | 159,6 mm*127 mm*53 mm |
| Struktura | Plně uzavřený materiál z hliníkové slitiny |
| Rozptyl tepla | Design bez ventilátoru, rozptyl tepla vedení |
| Volitelný podvozek s ventilátorem | |
| Instalace | Desktop / Embedded / WALL-MONTED |
| Systém | Windows 7 / 10 a Linux |
Informace o objednání :
| Model | CPU | LAN | USB | Com | Zobrazit | BERAN | SSD | Rozšíření | Moc |
| B5300-1 | J1900 | 2 | 6 | 2*RS-232 | 1*HDMI 1*VGA |
1*DDR 3 | 1*MSATA 1*SATA |
1*Mini PCIe | DC 12V |
| N2840 | |||||||||
| I5-4300U | |||||||||
| I7-4600U | |||||||||
| I3-5005U | |||||||||
| I5-5300U | |||||||||
| I7-5600U | |||||||||
| B5300-2 | J4125 | 2 | 4 | 2*RS-232 | 2*HDMI | 1*DDR 4 | 1*MSATA 1*SATA |
2*Mini PCIe | |
| B5300-3 | J6412 | 2 | 4 | 2*RS-232 | 2*HDMI 1*DP |
1*DDR 4 | 1*MSATA 1*SATA 1*M.2 NVME |
1*M.2 | |
| N100 | |||||||||
| B5300-4 | I3-6167U | 2 | 8 | 2*RS-232 | 1*HDMI 1*VGA |
1*DDR 4 | 1*M.2 NVME 1*SATA |
1*Mini PCIe | |
| I3-7020U | |||||||||
| I5-7287U | |||||||||
| I3-8130U | |||||||||
| I5-8350U | |||||||||
| I7-8665U | |||||||||
| I3-10110U | |||||||||
| I5-10310U | |||||||||
| I7-10610U | |||||||||
| I3-1215U | 1*DDR 5 | ||||||||
| I5-1235U | |||||||||
| I7-1355U |
Dimenze:
Recommend:
Související produkty