QY-B5300
U PC di QY-B5300 di l'industriale hè un dispositivu putente è compactu adattatu per una varietà di scenarii d'applicazione industriale è cummerciale. In l'ambienti outdoor, U mini computer industriale hà ancu forte participazione è affidabilità, furnisce l'utilizatori di prughjetti di operazione condienti.300 supportu Windows / Linux Operating. Hà intel Celeron / core 4 à u processore di generazione di u " Supportu 3G, 4G, WiFi, Dual Moduli di cumunicazione Bluetooth.
CARATTERISTICHE DEI PRODOTTI
CPU:
N100, N2840, 4 / 5-I3, I5 J1900,6 / 8 / 10 / 12 / 13 I3, I7 (Opzionale)
RAM:
1 * DDR 3 slot ram finu à 8GB
Almacenamentu:
1 * msata SSD, 1 * sata
Interfaces:
2 * LAN, 6 * USB, 2 * com, 1 * HDMI, 1 * VGA
Slot di espansione:
1 * Mini PCIe Slot, Supportu 4G è u modulu WiFi
Introdure
Caratteristiche
Specificazione
Dimensione
Introdure:
QY-B5300 industriale
1. Supportu J1900 à u 13u CPU
2. 2 * RJ-45.6 * USB, 2 * Porti di Rs-232
3. 1 * HDMI, 1 * VGA Dislay porti
4. 1 * Mini-PCIE per espandisce 4G è u modulu WiFi
5. DC 12V Input Power
6. U sustegnu Win 7 / 10 / 11 è sistema Linux
2. 2 * RJ-45.6 * USB, 2 * Porti di Rs-232
3. 1 * HDMI, 1 * VGA Dislay porti
4. 1 * Mini-PCIE per espandisce 4G è u modulu WiFi
5. DC 12V Input Power
6. U sustegnu Win 7 / 10 / 11 è sistema Linux
Caratteristiche:
CPU
N100, N2840, 4 / 5-I3, I5
J1900,6 / 8 / 12 / 20-I3, I5, I7 )
Disegnu farinente
Aluminium Aloy Materiale,
Effettu di Dessipazione di Calore Better
RAM industriale è SSD
1 * DDR 3 slot ram, 1 * slot msata, 1 * sata ssd
Riccu i / o interfacce
2 * LAN, 6 * USB, 2 * Rs-232,1 * HDMI, 1 * VGA
Diversi moduli opcionali
WiFi / GSM Modulu
Potenza
DC 12V
-30 ℃ à 70 ℃ a temperatura di corsa
24 / 7 operazione ininterrotta è stabile
Diversi metudi di installazione
Desktop / incrustatu / Bracket / ghiala muntatu
Specificazione:
1.Moter specificuation:
2.Device specificazione:
Informazione Infurmazione:
| Mudellu | QY-B5300-1 |
| CPU | N2840 / j1900 |
| I5-4300U / I7-4600U / I3-5005U / I5-535U / I7-5655 | |
| Memoria | 1 * DRD III RAM Slot, finu à 8GB |
| Almacenamentu | 1 * MSATA SSD slot |
| 1 * Sata SSD slot | |
| Display | 1 * HDMI: Risoluzione finu à u 1920 * 1200 @ 60Hz |
| 1 * VGA: Risoluzione finu à u 1920 * 1200 @ 60hz | |
| Espansione | 1 * Mini PCIe Slot, Supportu 4G è u modulu WiFi |
| Ethernet | 2 * Realtek 81111 LAN chip (10 / 100 / 1000 MBPS, RJ-45) |
| USB | 1 * USB 3.0 (posteriore I / O, Type-a) |
| 5 * USB 2.0 (posteriore I / O, Type-a) | |
| Com | 2 * Rs-232 (com1-2, DB9 Tipu) |
| Audio | 1 * linea |
2.Device specificazione:
| Bios | Ami UEEFI BIOS |
| Input Power | DC 12V |
| Supportu à / ATX | |
| 1 * 2.5mm Circle Type Type DC plug | |
| Temperatura di travagliu | -20 ℃ ~ 60 ℃, supportu 24 / 7 travaglia |
| Dimensione | 159.6mm * 127mm * 53mm |
| Struttura | Materialmente alluntanatu aluminiu allungatu |
| Dissipazione di calore | Disciposimentu di u Cente di Fan Hantens, Condimentu di Califu |
| Un chassis facultativu cù un fan | |
| Installazione | Desktop / incrustatu / muru |
| Sistema | Windows 7 / 10 è linux |
Informazione Infurmazione:
| Mudellu | CPU | LAN LAN | USB | Com | Display | Rame | SSD | Espansione | Potenza |
| B5300-1 | J1900 | 2 | 6 | 2 * Rs-232 | 1 * HDMI 1 * VGA |
1 * DDR 3 | 1 * msata 1 * sata |
1 * Mini PCIe | DC 12V |
| N2840 | |||||||||
| i5-4300u | |||||||||
| i7-4600U | |||||||||
| i3-5005U | |||||||||
| i5-5300u | |||||||||
| i7-5600u | |||||||||
| B5300-2 | J4125 | 2 | 4 | 2 * Rs-232 | 2 * HDMI | 1 * DDR 4 | 1 * msata 1 * sata |
2 * Mini PCIe | |
| B5300-3 | J6412 | 2 | 4 | 2 * Rs-232 | 2 * HDMI 1 * dp |
1 * DDR 4 | 1 * msata 1 * sata 1 * M.2 nvme |
1 * M.2 | |
| N100 | |||||||||
| B5300-4 | i3-6167U | 2 | 8 | 2 * Rs-232 | 1 * HDMI 1 * VGA |
1 * DDR 4 | 1 * M.2 nvme 1 * sata |
1 * Mini PCIe | |
| i3-7020u | |||||||||
| i5-7287U | |||||||||
| I3-8130U | |||||||||
| I5-8350U | |||||||||
| i7-8665U | |||||||||
| i3-10110u | |||||||||
| i5-10310u | |||||||||
| i7-10610U | |||||||||
| I3-1215U | 1 * DDR 5 | ||||||||
| i5-1235u | |||||||||
| i7-1355U |
Dimensione:
Recommend:
I prudutti cunnessi