QY-B5400
Qy-b545 mosifica cummentazione d'acqua industriale Mini PC hè una macchina industriale cù funzioni putenti, scalibilità è spettacente eccellente. U disignu racogatu assicura chì u pruduttu hè forte è durable è ponu risistiri l'ambienti di l'ambienti. Utilizeghja i processori di l'intel di alta dimensione, sustene 6 / 8 / 9 di processori di travagliu, è hà capacità di trasfurmazione efficace per risponde à a ricerca di l'utilizatori. Inoltre, QY-B5400 sustene una varietà di moduli d'espansione, cum'è GMS è Wi-Fi Espansione, per scuntrà l'utilizatori di l'espansione sfarente di l'utilizatori.
CARATTERISTICHE DEI PRODOTTI
CPU:
J1900, i00,4260U, I5-6200U, 7200U, 8260U, 10210u, i7-7500u, 10610u
RAM:
1 * DDR 3 slot ram, finu à 8GB / 1 * DDR 4 slot, finu à 16GB
Almacenamentu:
1 * msata SSD
Interfaces:
2 * LAN, 4 * USB, 6 * COM, 8 * GPIO (opzionale)
Slot di espansione:
1 * Mini PCIe Slot per Wi-Fi, 1 * M.2 Slot per 4G / 5G
Introdure
Caratteristiche
Specificazione
Dimensione
Introdure:
Qy-b5400
1. A prova d'acqua iP66 IP66, tutti i porti m12
2. Supportu J1900,4 / 6 / 7 / 8 / 10 I7 CPU
3. Board principali + Design di Cunsigliu Core
4. 2 * Porti M12 per porti Ethernet
5. 2 * porti m12 per i porti USB
6. 3 * porti m12 per i porti com
7. 1 * Portu M12 per u Portu di Display VGA
2. Supportu J1900,4 / 6 / 7 / 8 / 10 I7 CPU
3. Board principali + Design di Cunsigliu Core
4. 2 * Porti M12 per porti Ethernet
5. 2 * porti m12 per i porti USB
6. 3 * porti m12 per i porti com
7. 1 * Portu M12 per u Portu di Display VGA
Caratteristiche:
CPU
J1900, I5, I7-4 / 6 / 7 / 8 / 10
Disegnu farinente
Aluminium Aloy Materiale,
Effettu di Dessipazione di Calore Better
RAM di Capacità Alta è SSD
1 * DDR 3 RAM slot finu à 8GB / 1 * DDR 4 slot finu à 16GB, 1 * Mini PCIET, 1 * M.2 Slot per 4G / 5G
Riccu i / o interfacce
2 * LAN, 4 * USB, 6 * com, 1 * VGA (Opziunale), 8 * GPIO (opzionale) Tipu M12
Diversi moduli opcionali
WiFi / GSM Modulu
Potenza
DC 9-36V
-30 ℃ à 70 ℃ a temperatura di corsa
24 / 7 operazione ininterrotta è stabile
Diversi metudi di installazione
Desktop / EmbedDed / Wall Mound
Specificazione:
Specificazione:
Specificazione di u Dispositivu:
Informazione Infurmazione:
| Mudellu | QY-B5400 | |
| CPU | J1900, I5-4260U | I5: 6200U / 7200U / 8280U / 10210U I7: 7500U / 10610U |
| Memoria | 1 * DRD III RAM Slot, finu à 8GB | 1 * DDD III slot ram, finu à 16GB |
| Almacenamentu | 1 * MSATA SSD slot | |
| Display | 1 * VGA: Risoluzione finu à u 1920 * 1200 @ 60Hz (Internu, Header) | |
| Espansione | 1 * MINI PCIE SLOT PER WIFI 1 * M.2 slot per 4g / 5g |
|
| Ethernet | 2 * Intel I210V LAN Chip, 10 / 100 / 1000 Mbps (Internu, Terminal) | |
| USB | 4 * USB 3.0 (Internu, Terminal) 1 * USB 2.0 (Internu, Header) |
|
| Com | 2 * Rs-232 / 422 / 485 (COM1-2, Internu, Terminal) 4 * Rs-232 (Com3-6, Interna, Terminal) |
|
| Gpio | 8 Porti GPIO (interna, terminal) | |
| Pò | 2 porti ponu (interni, opziunale) | |
Specificazione di u Dispositivu:
| Bios | AMI UEFI BIOS (Support Watch Dog Timer) |
| Input Power | DC 9-36V, Prutezzione di Overvoltage |
| Supportu à / ATX | |
| Portu M12 (Interna, Terminal) | |
| Temperatura di travagliu | -30 ℃ ~ 70 ℃, supportu 24 / 7 travaglia |
| Dimensione | 260mm * 152mm * 43mm |
| Struttura | Materialmente alluntanatu aluminiu allungatu |
| Dissipazione di calore | Disciposimentu di u Cente di Fan Hantens, Condimentu di Califu |
| Installazione | Desktop / incrustatu / muru |
| Sistema | Windows 7 / 10 / 11 è Linux |
| PROP PROPLIANA | Pienu ip66 |
Informazione Infurmazione:
| Mudellu | CPU | LAN LAN | USB | Com | Display | Rame | SSD | Espansione | Potenza Input |
| QY-B5400 | J1900 4è |
2 | 4 | 2 | 1 * VGA | 1 * DDR 3 | 1 * msata | 1 * Mini PCIe 1 * M.2 |
DC 9-36V |
| 6, 7u 8, 10 |
1 * DDR 4 |
Dimensione:
Recommend:
I prudutti cunnessi