QY-B5800
B5800 EMBEDDED FanLess FanLess ADOPTS Design di voltage larghe, overvoltage è prutezzione soprarezzione. Supportu Windows // Linux J1900, I3 I5 / i7 processori d'accessu, Sostene RISSIONI DI ACCESSIONE (BREAGGIU DI CONCUNDAZIONE), supportu wifi è Bluetooth DUAL COMUNICAZIONE (BREARE SELECT U MODULU Separatamente), supportu 6 Porti Seriale 4 * Rs-232 / 422 / 485 per scuntrà l'usu di e periferiche basiche. Input di Power DC-12V (Opzionale DC9-36V).
CARATTERISTICHE DEI PRODOTTI
CPU:
J1900 / I3-4010U / I5-4260U / I7-4650U
RAM:
1 * DDR 3 slot ram, finu à 8GB
Almacenamentu:
1 * Sata SSD Slot, 1 * MSATA SSD slot
Interfaces:
2 * LAN, 8 * USB, 6 * com, 1 * HDMI, 1 * VGA
Slot di espansione:
2 * Mini PCIE slots, supportu 4G è u modulu WiFi
Introdure
Caratteristiche
Specificazione
Dimensione
Introdure:
QY-B5800 industriali
- U PC MINILI DI ANTINATIANU INDUSTRIALE
- Intel Celeron è Core 4e-I3 / I5 / I7 CPU
- 2 * LAN, 8 * USB, 6 * com, 1 * HDMI, 1 * VGA
- Anti-Statichi, Anti-Pulizia di l'anti-Polu, anti-surre, anti-radiazione
- -30 ℃ ~ 70 ℃ a temperatura pò mantene 24 / 7 travagliu stabile
- 2 * Mini PCIIE SLOTS EXPANSION, supportu 4G è u modulu WiFi
- DC 12V Input Power
Caratteristiche:
CPU
J1900 / I3-4010U / I5-4260U / I7-4650U
Disegnu farinente
Aluminium Aloy Materiale,
Effettu di Dessipazione di Calore Better
RAM di Capacità Alta è SSD
1 * DDR 3 slot ram, finu à 8GB, 2 * Mini PCIe Slots per Wi-Fi è 4G
Riccu i / o interfacce
2 * LAN, 8 * USB, 6 * com, 1 * HDMI, 1 * VGA
Diversi moduli opcionali
WiFi / GSM Modulu
Potenza
DC 12V / DC 9-36V (opzionale)
-30 ℃ à 70 ℃ a temperatura di corsa
24 / 7 operazione ininterrotta è stabile
Diversi metudi di installazione
Desktop / EmbedDed / Wall Mound
Specificazione:
Specificazione:
Specificazione di u Dispositivu:
Informazione Infurmazione:
| Mudellu | QY-B5800 |
| CPU | J1900 / I3-4010U / I5-4260U / I7-4650U |
| Memoria | 1 * DRD III RAM Slot, finu à 8GB |
| Almacenamentu | 1 * msata SSD 1 * sata 3.0 SSD |
| Display | 1 * HDMI: Risoluzione finu à u 4090 * 2160 @ 24HZ 1 * VGA: Risoluzione finu à u 1920 * 1200 @ 60hz |
| Espansione | 2 * Mini PCIE slots, supportu 4G è u modulu WiFi |
| Ethernet | 2 * RTL 8111 lan chip (10 / 100 / 1000 MBPS, RJ-45) |
| USB | 2 * USB 3.0 (posteriore I / O, Type-a) 6 * USB 2.0 (posteriore I / O, Type-a) |
| Com | 2 * Rs-232 / 422 / 485 (Com1-2, DB9 Type) 4 * Rs-232 (com3-6, DB9 Type) |
| Audio | 1 * Line-in + 1 * Line-Out |
| Gpio | 14 Porti GPIO (7 * GPI + 7 * GPO, Tipu Terminal di Phoenix) |
Specificazione di u Dispositivu:
| Bios | AMI UEFI BIOS (Support Watch Dog Timer) |
| RTC | SUPPORTATU |
| Input Power | DC 12V (Supportu DC 9--36V di a tenda di a veloce |
| Supportu à / ATX | |
| 2 * Pin Phoenix Terminal DC Plug | |
| Temperatura di travagliu | -30 ℃ ~ 70 ℃, supportu 24 / 7 travaglia |
| Dimensione | 239mm * 125mm * 58mm |
| Struttura | Materialmente alluntanatu aluminiu allungatu |
| Dissipazione di calore | Disciposimentu di u Cente di Fan Hantens, Condimentu di Califu |
| Installazione | Desktop / incrustatu / muru |
| Sistema | Windows 7 / 10 è linux |
Informazione Infurmazione:
| Mudellu | CPU | LAN LAN | USB | Com | Display | Rame | SSD | Espansione | Potenza Input |
| QY-B5700 | J1900 4è |
2 | 8 | 6 | 1 * HDMI 1 * VGA |
1 * DDR 3 | 1 * msata 1 * sata |
2 * Mini PCIe | DC 12V |
Dimensione:
Recommend:
I prudutti cunnessi