QY-P8156
P8000 -serien av nye generelle industripanel -PC -er har en modulær design, kapasitiv berøring / Resistive berøringsalternativer og et støpt bakdeksel. P8000-serien med produkter har høy anti-interferensdesign og sterk skalerbarhet, som kan oppfylle kravene til bruk i tøffe industrielle miljøer. Den har god støvtett, varmeavledning, vibrasjonsmotstand og EMC -ytelse. Det har høy systempålitelighet og sterk miljøvnad. Forbindelsen mellom panelet og verten vedtar en pålitelig modulær design og trådløs reléforbindelse. Gjennom fleksibel matching kan den innse valg av multispesifikasjon alt-i-ett-datamaskiner og enkeltverter uten å endre det originale nettstedet. Det er et produkt for industriell automatiseringsindustri, medisinsk informasjon og industrielle feltkontrollapplikasjoner.
PRODUKTFUNKSJONER
Modell:
QY-P8156
Skjerm:
15,6 tommers LED -skjerm , 1920*1080 Oppløsning
CPU:
Intel Celeron og Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i5 / i7
I / o Grensesnitt:
2*RJ-45, 4*USB, 6*com , 1*HDMI , 1*utvidelseskort
System:
Windows 7 / 10 / 11 og Linux
Spesifikasjon
Funksjoner
Spesifikasjon
Dimensjon
Spesifikasjon:
15,6 tommers industripanel PC
1. Industriell kvalitet innebygd fanløs designpanel PC
2.15,6 tommers LED -skjerm, 1920*1080 Oppløsning
3. Kapacitiv og motstandsdyktig berøringsskjerm
4.Intel Celeron og Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i5 / i7 CPU
5.2*LAN, 4*USB, 6*com, 1*HDMI
6.1*Multifunksjon Datterkortspor
7.1*Mini PCIe Expansion Slot, Support 4G og WiFi Module
8.-30 ℃ ~ 70 ℃ Temperatur kan holde 24 / 7 arbeid stabilt
9.DC 9-36V Strøminngang med overspenningsbeskyttelse
10.ANTI-STATIC, ANTI-PULSE, ANTI-SURGE, ANTIT-RADIATION
2.15,6 tommers LED -skjerm, 1920*1080 Oppløsning
3. Kapacitiv og motstandsdyktig berøringsskjerm
4.Intel Celeron og Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i5 / i7 CPU
5.2*LAN, 4*USB, 6*com, 1*HDMI
6.1*Multifunksjon Datterkortspor
7.1*Mini PCIe Expansion Slot, Support 4G og WiFi Module
8.-30 ℃ ~ 70 ℃ Temperatur kan holde 24 / 7 arbeid stabilt
9.DC 9-36V Strøminngang med overspenningsbeskyttelse
10.ANTI-STATIC, ANTI-PULSE, ANTI-SURGE, ANTIT-RADIATION
Funksjoner:
Celeron og Core CPU
Celeron: J1900 / J6412
Core: 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i5 / i7
15,6 tommers LED -skjerm
15,6 tommers LED -skjerm, oppløsning: 1920*1080
Berøringsskjerm
Kapasitiv eller motstandsdyktig berøringsskjerm
Rike L / O -grensesnitt
2*RJ-45, 4*USB, 6*com , 1*HDMI , 1*utvidelseskort
Utvidelsesspor
1*Mini PCIe-spor for 4G og Wi-Fi
1*Utvidelseskortspor
Installasjon
Desktop / innebygd / veggmontert
Faneløs design
Faneløs design, aluminiumslegeringsmateriale, ledningsvarmeavledning, bedre varmeavledningseffekt
Arbeidstemperatur
-30 ℃ ~ 70 ℃, støtte 24 / 7 fungerer
Spesifikasjon:
1-1.Mother Board Specification :
1-2.Mother Board Specification :
1-3.Mother Board Specification :
2.led skjermspesifikasjon :
3. Vesigningsspesifikasjon :
4. Bestilling av informasjon :
| Modell | QY-P8156 |
| CPU | J1900 |
| Hukommelse | 1*DDR III RAM -spor, opptil 8 GB |
| Lagring | 1*MSATA SSD -spor 1*SATA SSD -spor |
| Vis [1] | 1*HDMI: Oppløsning opp til 4090*2160@24Hz |
| Ekspansjon | 1*mini pcie -spor, støtte 4G og WiFi -modul |
| Ethernet | 2*Intel I210V LAN-brikke (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 1*USB 3.0 (Type-A) 3*USB 2.0 (Type-A) |
| Com | 2*RS-485 / 422 / 232 (DB9 Type) 4*RS-232 (DB9 Type) |
| Lyd | 1*line-out |
| Utvidelseskort | Støtt utvidelse mer i / o grensesnitt og funksjonelle spor |
1-2.Mother Board Specification :
| Modell | QY-P8156 |
| CPU | I3: 4010U I5: 4260U I7: 4650U |
| Hukommelse | 2*DDR III RAM -spor, opptil 16 GB |
| Lagring | 1*MSATA SSD -spor 1*SATA SSD -spor |
| Vis [1] | 1*HDMI: Oppløsning opp til 4090*2160@24Hz |
| Ekspansjon | 1*mini pcie -spor, støtte 4G og WiFi -modul |
| Ethernet | 2*Intel I210V LAN-brikke (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 4*USB 3.0 (Type-A) |
| Com | 2*RS-485 / 422 / 232 (DB9 Type) 4*RS-232 (DB9 Type) |
| Lyd | 1*line-out |
| Utvidelseskort | Støtt utvidelse mer i / o grensesnitt og funksjonelle spor |
1-3.Mother Board Specification :
| Modell | QY-P8156 |
| CPU | J6412 I3: 7100U I5: 6200U / 7200U / 8260U / 10210U I7: 7500U / 10610U |
| Hukommelse | 2*DDR IIII RAM -spor, opptil 32 GB |
| Lagring | 1*MSATA SSD -spor 1*SATA SSD -spor (Support RAID 1) |
| Utstilling | 1*HDMI: Oppløsning opp til 4090*2160@24Hz |
| Ekspansjon | 1*mini pcie -spor, støtte 4G og WiFi -modul |
| Ethernet | 2*Intel I210V LAN-brikke (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 4*USB 3.0 (Type-A) |
| Com | 2*RS-485 / 422 / 232 (DB9 Type) 4*RS-232 (DB9 Type) |
| Lyd | 1*line-out |
| Utvidelseskort | Støtt utvidelse mer i / o grensesnitt og funksjonelle spor |
2.led skjermspesifikasjon :
| Skjermstørrelse | 15,6 tommers TFT LED -skjerm, 16: 9 størrelse | |
| Oppløsning | 1920*1080 | |
| Lysstyrke | 350nits | |
| Støtt valgfritt 500 / 700 / 1000 nits | ||
| Kontrast | 800:1 | |
| Største fargerike | 16m | |
| Berøringsskjermtype | Kapasitiv | Motstand |
| Lysoverføring | Mer enn 95% | Mer enn 95% |
| Berør livet | 50 millioner ganger | 35 millioner ganger |
| Responstid | < 5ms | < 5ms |
| Berør hardhet | 7 Mohs | |
3. Vesigningsspesifikasjon :
| BIOS | Ami Uefi Bios (Support Watch Dog Timer) |
| Se hund | Støtte |
| Strøminngang | DC 9-36V med overspenningsbeskyttelse |
| Støtte at / atx | |
| 2*Pin Phoenix Terminal DC Plug | |
| Arbeidstemperatur | -30 ℃ ~ 70 ℃, støtte 24 / 7 fungerer |
| Størrelse | 390mm*247,6mm*68mm |
| Struktur | Fullt lukket aluminiumslegeringsmateriale |
| Varmeavledning | Faneløs design, ledningsvarmeavledning |
| Installasjon | Desktop / innebygd / veggmontert |
| System | Windows 7 / 10 / 11 og Linux |
4. Bestilling av informasjon :
| Modell | CPU | Lan | USB | Com | Utstilling | VÆR | Lagring | Ekspansjon | Makt Inngang |
| QY-P8156 | J1900 | 2 | 4 | 6 | 1*HDMI | 1*DDR 3 | 1*msata 1*Sata |
1*mini pcie | DC 9-36V |
| 4. plass | 2*DDR 3 | ||||||||
| J6412 | 2*DDR 4 | ||||||||
| 6. / 7 8. / 10. |
Dimensjon:
Recommend:
Relaterte produkter