QY-P8080
QY-P8080 er en robust alt-i-ett-datamaskin med industriell kvalitet med en fanløs design. Kapasitive eller resistive berøringsalternativer er tilgjengelige. Denne serien med produkter har anti-interferens og sterk skalerbarhet for å oppfylle kravene i tøffe industrielle miljøer. Samtidig er flykroppen laget av aluminiumslegering, som kan holde utstyret arbeid 24 / 7 i miljøet -20 ° C til 60 ° C.
PRODUKTFUNKSJONER
Modell:
QY-P8080
Skjerm:
8 tommers LED -skjerm, 800*600 oppløsning
CPU:
Intel Celeron og Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i5 / i7
I / o Grensesnitt:
2*RJ-45, 4*USB, 6*COM-porter
System:
Windows 7 / 10 / 11 og Linux
Spesifikasjon
Funksjoner
Spesifikasjon
Dimensjon
Spesifikasjon:
8 tommers industripanel PC
1. Industriell kvalitet innebygd fanløs designpanel PC
2,8 tommers LED -skjerm, 800*600 oppløsning
3.Intel Celeron og Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i5 / i7 CPU
4.2*LAN, 4*USB, 6*com
5.2*Mini PCIe Expansion Slots, Support 4G og WiFi Module
6.-20 ℃ ~ 60 ℃ Temperatur kan holde 24 / 7 arbeid stabilt
7. Kraftforsyning: DC 12V
2,8 tommers LED -skjerm, 800*600 oppløsning
3.Intel Celeron og Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i5 / i7 CPU
4.2*LAN, 4*USB, 6*com
5.2*Mini PCIe Expansion Slots, Support 4G og WiFi Module
6.-20 ℃ ~ 60 ℃ Temperatur kan holde 24 / 7 arbeid stabilt
7. Kraftforsyning: DC 12V
Funksjoner:
Celeron og Core CPU
J1900 / j4125 / j6412 og 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i5 / i7
8 tommers LED -skjerm
Oppløsning: 800*600, 4: 3 størrelse
Berøringsskjerm
Kapasitiv eller motstandsdyktig
Rike L / O -grensesnitt
2*RJ-45, 4*USB, 6*com, 1*lyd
Utvidelsesspor
2*Mini PCIe -spor for 4G- og WiFi -modul
Installasjon
Desktop / innebygd / veggmontert
Faneløs design
Fullt lukket aluminiumslegeringsmateriale
Arbeidstemperatur
-20 ℃ til 60 ℃ jobber 24 / 7 stabilt
Spesifikasjon:
1-1.Mother Board Specification :
1-2.Mother Board Specification :
2.led skjermspesifikasjon :
3. Vesigningsspesifikasjon :
4. Bestilling av informasjon :
| Modell | QY-P8080 |
| CPU | J1900 / i5-4260U |
| Hukommelse | 1*DDR III RAM -spor, opptil 8 GB |
| Lagring | 1*MSATA SSD |
| Ekspansjon | 2*Mini PCIe -spor, støtte 4G og WiFi -modul |
| Ethernet | 2*Intel I210V LAN-brikke (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 2*USB 3.0 (Type-A) 2*USB 2.0 (Type-A) |
| Com | 1*RS-232 / 422 / 485 (DB9 Type) 1*RS-232 / 485 (Phoenix Terminal Type) 4*RS-232 (Phoenix Terminal Type) |
| Lyd | 1*line-out |
1-2.Mother Board Specification :
| Modell | QY-P8080 |
| CPU | J4125 / J6412 I3: 7100U I5: 6200U / 7200U / 8260U / 10210U I7: 7500U / 10610U |
| Minne [1] | 1*DDR IIII RAM -spor, opptil 16 GB |
| Lagring | 1*MSATA SSD |
| Ekspansjon | 2*Mini PCIe -spor, støtte 4G og WiFi -modul |
| Ethernet | 2*Intel I210V LAN-brikke (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 4*USB 3.0 (Type-A) |
| Com | 1*RS-232 / 422 / 485 (DB9 Type) 1*RS-232 / 485 (Phoenix Terminal Type) 4*RS-232 (Phoenix Terminal Type) |
| Lyd | 1*line-out |
2.led skjermspesifikasjon :
| Skjermstørrelse | 8 tommers TFT LED -skjerm, 4: 3 størrelse | |
| Oppløsning | 800*600 | |
| Støtt valgfritt 1024*768 Oppløsning | ||
| Lysstyrke | 350nits | |
| Støtt valgfritt 500 / 700 nits | ||
| Kontrast | 800:1 | |
| Største fargerike | 16m | |
| Berøringsskjermtype | Kapasitiv | Motstand |
| Lysoverføring | Mer enn 95% | Mer enn 95% |
| Berør livet | 50 millioner ganger | 35 millioner ganger |
| Responstid | < 5ms | < 5ms |
| Berør hardhet | 6 Mohs | |
3. Vesigningsspesifikasjon :
| BIOS | Ami Uefi Bios (Support Watch Dog Timer) |
| Strøminngang | DC 12V Støtte valgfri DC 9-36V bred spenningsstrøminngang |
| Støtte at / atx | |
| 2*Pin Phoenix Terminal DC Plug | |
| Arbeidstemperatur | -30 ℃ ~ 70 ℃, støtte 24 / 7 fungerer |
| Størrelse | 224mm*178mm*53,5mm |
| Struktur | Fullt lukket aluminiumslegeringsmateriale |
| Varmeavledning | Faneløs design, ledningsvarmeavledning |
| Installasjon | Desktop / innebygd / veggmontert |
| System | Windows 7 / 10 / 11 og Linux |
4. Bestilling av informasjon :
| Modell | CPU | Lan | USB | Com | Utstilling | VÆR | SSD | Ekspansjon | Makt Inngang |
| P8080 | J1900 | 2 | 4 | 6 | Ingen | 1*DDR 3 | 1*msata | 2*mini pcie | DC 12V |
| 4. plass | |||||||||
| J4125 / J6412 | 1*DDR 4 | ||||||||
| 6. / 7 8. / 10. |
Dimensjon:
Recommend:
Relaterte produkter