Qy-B8000
B8000 embedded fanless industrial mini pc supports multiple installation methods, integrated INTEL 4/6/7/8/9/10/11/12/13th generation processors optional and Kini adunay lig-on nga scalability. Gisuportahan niini ang Windows / Linux Operating System, Onboard J1900 / J6412 / 6 / 8 / I5 / / I7 / 5G Internet Access Accession Function, Makauyon sa mga kinahanglanon sa komunikasyon (kinahanglan nga idugang ang usa ka module nga adunay sulud nga module (kinahanglan nga idugang ang usa ka module .
Mga produkto nga adunay mga bahin
CPU:
Celeron ug core 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i7
RAM:
1 * DDR 3 RAM Slot, hangtod sa 8GB / 1 * DDR 4 RAM Slot, hangtod sa 16GB
Pagtipig:
1 * Sata SsD Slot, 1 * MSATA SSD Slot
Mga Interaces:
2 * LAN, 4 * USB, 6 * COM, 1 * HDMI
Pagpadako sa Slot:
1 * Mini PCIE SLOT, Suporta 4G ug WiFi Module
Ipailaila
Bahin
Pagtino
Kadak-on
Ipailaila:
Industrial Mini PC QY-B8000
1. 1 Ang Industrial-Grade nga gi-embed nga wala Mini PC
2. Intel Celeron ug Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10 / 10T H-I3 3. 2 * LAN, 4 * USB, 6 * COM, 1 * HDMI
4. Anti-static, Anti-Pulse, anti-surge, anti-radiation
5. -30 ℃ ~ 70 ℃ Ang temperatura mahimong magpadayon sa 24 / 7 nga trabaho nga lig-on
6. 1 * Mini PCIE Pagpadako sa Slot, Suporta 4G ug WiFi Module
7. DC 9-36V Power Input nga Pagpanalipod sa Overvoltage
8. 1 * multifunctional expansion nga babaye nga kard
Bahin:
CPU
Celeron ug core 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i7
Desinyo nga Fanless
Aluminum Alloy Material,
Maayo nga epekto sa pag-undang sa kainit
Taas nga kapasidad nga si Ram ug SSD
1 * DDR 3 RAM Slot, hangtod sa 8GB / 1 * DDR 4 RAM Slot, hangtod sa 16GB Slot alang sa WiFi ug 4g Module
Dato i / o mga interface
2 * LAN, 4 * USB, 6 * COM, 1 * HDMI, 1 * Slot sa Expansions Card
Lainlaing opsyonal nga module
WiFi / GSM module
Gahom
Dc 9-36v
-30 ℃ hangtod 70 ℃ nga temperatura sa pagdagan
24 / 7 Wala'y hunong ug malig-on nga operasyon
Lainlaing mga pamaagi sa pag-install
Desktop / embedded / nga dingding nga gitaod
Pagtino:
Susihon - 1:
Susihon-2:
Susihon - 3:
Impormasyon sa Pag-order:
| Modelo | Qy-B8000 |
| CPU | J1900 |
| Panumdoman | 1 * DDR III RAM Slot, hangtod sa 8GB |
| Tipiganan | 1 * MSATA SSD 1 * Sata SSD |
| Pasundayag | 1 * HDMI: Pagsulbad hangtod sa 4090 * 2160 @ 60hz |
| Pagpadako | 1 * Mini PCIE SLOT, Suporta 4G ug WiFi Module |
| Eternet | 2 * Intel I211v lan chip (10 / 100 / 1000 MBPS, RJ-45) |
| USB | 3 * USB 2.0 + 1 * USB 3.0 |
| Com | 2 * Rs-232 / 422 / 485 (DB9 Type) 4 * RS-232 (DB9 Type) |
| Anak nga babaye | Pagsuporta sa pagpalapad sa I / o interface card ug functional slots card |
| Modelo | Qy-B8000 |
| CPU | I3-4010-U / I5-4260U / I7-4650U |
| Panumdoman | 2 * DDR III RAM Slot, hangtod sa 16GB |
| Tipiganan | 1 * MSATA SSD 1 * Sata SSD |
| Pasundayag | 1 * HDMI: Pagsulbad hangtod sa 4090 * 2160 @ 60hz |
| Pagpadako | 1 * Mini PCIE SLOT, Suporta 4G ug WiFi Module |
| Eternet | 2 * Intel I255v Lan Chip (10 / 100 / 1000 / 2500 Mbps, RJ-45) |
| USB | 4 * USB 3.0 |
| Com | 2 * Rs-232 / 422 / 485 (DB9 Type) 4 * RS-232 (DB9 Type) |
| Anak nga babaye | Pagsuporta sa pagpalapad sa I / o interface card ug functional slots card |
Susihon - 3:
| Modelo | Qy-B8000 |
| CPU | J6412 I3: 7100U I5: 6200U / 7200U / 8260U / 10210U I7: 7500U / 10610U |
| Panumdoman | 2 * DDR IIII RAM Slot, hangtod sa 32GB |
| Tipiganan | 1 * MSATA SSD 1 * SATA SSD (Suporta sa Suporta 1) |
| Pasundayag | 1 * HDMI: Pagsulbad hangtod sa 4090 * 2160 @ 60hz |
| Pagpadako | 1 * Mini PCIE SLOT, Suporta 4G ug WiFi Module |
| Eternet | 2 * Intel I255v Lan Chip (10 / 100 / 1000 / 2500 Mbps, RJ-45) |
| USB | 3 * USB 2.0 + 1 * USB 3.0 |
| Com | 2 * Rs-232 / 422 / 485 (DB9 Type) 4 * RS-232 (DB9 Type) |
| Anak nga babaye | Pagsuporta sa pagpalapad sa I / o interface card ug functional slots card |
Impormasyon sa Pag-order:
| Modelo | CPU | Paaton | USB | Com | Pasundayag | Laki nga karnero | Ssd | Pagpadako | Gahom Idugang |
| B8000 | J1900 | 2 | 4 | 6 | 1 * hdmi | 1 * DDR 3 | 1 * MSATA 1 * Sata |
1 * Mini PCIE | Dc 9-36v |
| Ika-4 | 2 * DDR 3 | ||||||||
| J6412 | 2 * DDR 4 | ||||||||
| 6th / 7th 8th / 10th |
Kadak-on:
Recommend:
May Kalabutan nga mga Produkto