Qy-B5400
QY-B5400 Series Skinyrial Water Proof Mini PC usa ka makina sa industriya nga adunay kusgan nga gimbuhaton, lig-on nga scalability ug maayo kaayo nga kahimtang. Gisiguro sa guba nga laraw ang produkto nga lig-on ug lig-on ug makasugakod sa mapintas nga mga palibot. Gigamit niini ang mga hatag-as nga mga processors sa Intel, suportahan ang 6 / 7 / 8 / 9 nga mga kaparang sa pagproseso aron mahimamat ang paggukod sa mga tiggamit. Gawas pa, gisuportahan sa QY-B5400 ang lainlaing mga module sa pagpalapad, sama sa GMS ug Wi-FI Expension, aron mahimamat ang lainlaing mga panginahanglanon sa pagpalapad sa mga tiggamit.
Mga produkto nga adunay mga bahin
CPU:
J1900, I5-4260U, I5-6200U, 7200U, 8260U, 10210U, I7-7500U
RAM:
1 * DDR 3 RAM Slot, hangtod sa 8GB / 1 * DDR 4 RAM Slot, hangtod sa 16GB
Pagtipig:
1 * MSATA SSD
Mga Interaces:
2 * LAN, 4 * USB, 6 * COM, 8 * GPIO (Opsyonal)
Pagpadako sa Slot:
1 * Mini PCIE SLOT alang sa Wi-Fi, 1 * M.2 Slot alang sa 4G / 5g
Ipailaila
Bahin
Pagtino
Kadak-on
Ipailaila:
Industrial Mini PC QY-B5400
1. Ang Tibuok nga Prof Proof Proof sa IP66, tanan nga M12 Ports
2. Suporta sa J1900,4 / 6 / 7 / 8 / 10 / 10 / 10 / 10th-i5 / / I7 CPU
3. Main Board + Core Board Disenyo
4. 2 * M12 Ports alang sa Ethernet Ports
5. 2 * M12 Ports alang sa USB Ports
6. 3 * M12 Ports alang sa Com Ports
7. 1 * M12 Port alang sa VGA SCICED PORT
2. Suporta sa J1900,4 / 6 / 7 / 8 / 10 / 10 / 10 / 10th-i5 / / I7 CPU
3. Main Board + Core Board Disenyo
4. 2 * M12 Ports alang sa Ethernet Ports
5. 2 * M12 Ports alang sa USB Ports
6. 3 * M12 Ports alang sa Com Ports
7. 1 * M12 Port alang sa VGA SCICED PORT
Bahin:
CPU
J1900, I5, I7-4 / 6 / 7 / 8 / 10 / 10th
Desinyo nga Fanless
Aluminum Alloy Material,
Maayo nga epekto sa pag-undang sa kainit
Taas nga kapasidad nga si Ram ug SSD
1 * DDR 3 RAM Slot hangtod sa 8GB GB GB
Dato i / o mga interface
2 * LAN, 4 * USB, 6 * COM, 1 * VGA (Opsyonal), 8 * GPIO (kapilian) M12 TYPE
Lainlaing opsyonal nga module
WiFi / GSM module
Gahom
Dc 9-36v
-30 ℃ hangtod 70 ℃ nga temperatura sa pagdagan
24 / 7 Wala'y hunong ug malig-on nga operasyon
Lainlaing mga pamaagi sa pag-install
Desktop / embedded / nga dingding nga gitaod
Pagtino:
Sincification:
Susihon sa Device:
Impormasyon sa Pag-order:
| Modelo | Qy-B5400 | |
| CPU | J1900, I5-4260U | I5: 6200U / 7200U / 8260U / 10210U I7: 7500U / 10610U |
| Panumdoman | 1 * DDR III RAM Slot, hangtod sa 8GB | 1 * DDR IIII RAM Slot, hangtod sa 16GB |
| Tipiganan | 1 * msata ssd slot | |
| Pasundayag | 1 * VGA: Pagsulbad hangtod sa 1920 * 1200 @ 60hz (internal, header) | |
| Pagpadako | 1 * mini pcie slot alang sa wifi 1 * M.2 Slot alang sa 4G g g / 5g |
|
| Eternet | 2 * Intel I210V Lan Chip, 10 / 100 / 1000 Mbps (Internal, Terminal) | |
| USB | 4 * USB 3.0 (internal, terminal) 1 * USB 2.0 (internal, header) |
|
| Com | 2 * Rs-232 / 422 / 485 (com1-2, internal, terminal) 4 * Rs-232 (Com3-6, internal, terminal) |
|
| Gpio | 8 ports gpio (internal, terminal) | |
| Motugot | 2 port mahimo (internal, kapilian) | |
Susihon sa Device:
| BIOS | AMI UEFI BIOS (Suporta Watch Timer sa Dog) |
| Input sa Power | DC 9-36V, pagpanalipod sa overvoltage |
| Pagsuporta sa / atx | |
| M12 PORT (Internal, Terminal) | |
| Temperatura sa pagtrabaho | -30 ℃ ~ 70 ℃, Suporta 24 / 7 nga nagtrabaho |
| Gidak-on | 260mm * 152mm * 43mm |
| Gambalay | Hingpit nga gilakip nga Aluminum Alloy Material |
| Pag-init sa pag-undang | Disenyo sa Fanless, Pagdumala sa Pag-init sa kainit |
| Pagbutang | Desktop / embedded / dingding nga gisul-ob |
| Sistema | Windows 7 / 10 / 11 ug Linux |
| Pagpamatuod sa Tubig | Tibuok IP66 |
Impormasyon sa Pag-order:
| Modelo | CPU | Paaton | USB | Com | Pasundayag | Laki nga karnero | Ssd | Pagpadako | Gahom Idugang |
| Qy-B5400 | J1900 Ika-4 |
2 | 4 | 2 | 1 * VGA | 1 * DDR 3 | 1 * MSATA | 1 * Mini PCIE 1 * M.2 |
Dc 9-36v |
| Ika-6, ika-7 Ika-8, ika-10 |
1 * DDR 4 |
Kadak-on:
Recommend:
May Kalabutan nga mga Produkto