QI-p8190
د نوي نسل صنعتي پینل کمپیوټر د P8000 لړۍ یو ماډلیک ډیزاین لري، د ظرفیتونو تماس تړل شوی / د مقناطیسي لاس پوښ. د محصولاتو P8000 لړۍ د مداخلې ضد ډیزاین او قوي انډول لري، کوم چې کولی شي د سخت صنعتي چاپیریالونو کې د کارولو اړتیاوې پوره کړي. دا ښه دکانونه، تودوخه تخریب، د خوځښت مقاومت، او EMC فعالیت لري. دا د سیستم لوړ سیسټم اعتبار لري او د چاپیریال پیاوړي چاپیریال وړتیا لري. د پینل او کوربه تر مینځ اړیکې د معتبر ماډللول ډیزاین او بیسیم رینسي لینک سره تنظیموي. د انعطاف وړ میچ کولو له لارې، دا کولی شي د اصلي سایټ بدلولو پرته په ټول ډول ځانګړي کولو کمپیوټرونو او واحد کوربه په انتخاب پوه کړي. دا د صنعتي اتومات صنعت لپاره محصول دی، طبي معلومات، او د صنعتي ساحې کنټرول غوښتنلیکونو لپاره.
د محصولاتو ځانګړتیاوې
ماډل:
QI-p8190
پرده:
19 د انچ سټینډ سکرین، 1280 * 1024 پریکړه
CPU:
د ITLL سترون او اصلي 4 / 6 / 8 / 10th-I3 -/ I5-I3 / 10 th3 i3 / 10th33/20 / 10 th33/20 / 10 th3 i3
زه / o انتفاعي:
2 * RJ-45، 4 * USB، 6 * com، 1 * HDMI، 1 * د پراختیا کارت
سیستم:
وینډوز 7 & / 10 / 11 او لینکس
توضيح
ب Features ې
توضيح
ابعاد
توضيح:
19 د انچ صنعتي پینل کمپیوټر
1. ملګرو -دسټیسټ - درجې محاصره فینیل ډیزاین پینل کمپیوټر
2.19 انچ سټایل سکرین، 1280 * 1024 پریکړه
3. د پیژندنې او مقاومت کونکي ټچ سکرین
.4. ټیلرمان او اصلي 4 / 6 / 8 / 10th-I3/ 10th / 10 th33/20 / 10 th33/20 / 10th3 / I3 I3 I3
5.2 * لین، 4 * USB، 6 * CO، 1 * HDMI
6.1 * څو برخه د لور کارت سلاټ
7.1 * د مینی پیري پراخیدو سلاټ، د 4G او WIFI ماډل ملاتړ
8.-30 ℃ ℃ 70 ℃ تودوخې کولی شي 24 / 7 کار په کلکه وساتي
9.dc 9-36V د زیاتو محافظت سره
10. کسي - جامد، نبض ضد، د زور ضد، وړانګې
2.19 انچ سټایل سکرین، 1280 * 1024 پریکړه
3. د پیژندنې او مقاومت کونکي ټچ سکرین
.4. ټیلرمان او اصلي 4 / 6 / 8 / 10th-I3/ 10th / 10 th33/20 / 10 th33/20 / 10th3 / I3 I3 I3
5.2 * لین، 4 * USB، 6 * CO، 1 * HDMI
6.1 * څو برخه د لور کارت سلاټ
7.1 * د مینی پیري پراخیدو سلاټ، د 4G او WIFI ماډل ملاتړ
8.-30 ℃ ℃ 70 ℃ تودوخې کولی شي 24 / 7 کار په کلکه وساتي
9.dc 9-36V د زیاتو محافظت سره
10. کسي - جامد، نبض ضد، د زور ضد، وړانګې
ب Features ې:
سترون او اصلي CPU
سترون: J1900 / J6412
اصلي: 4 / 8 / 10th / 10th / 10th / 10 th3/ I5 / i3 i3
19 د انچ مشر سکرین
د 19 انچ مشر سکرین، ریزولو: 1280 * 1024
لمړی سکرین
د ظرفیت یا قناعت وړ ټچ سکرین
بډایه l // ot انکار
2 * RJ-45، 4 * USB، 6 * com، 1 * HDMI، 1 * د پراختیا کارت
د غزونې سلاټونه
1 * د 4G او Wi-FI
1 * د غزولو کارت سلاټ لپاره مینی پی آی ټي سلاټ
لګول
ډیسټاپ / / ضمیمه / دیوال نصب شوی
مانټس ډیزاین
د فینسټ ډیزاین، د المونیم الیا عکس د تودوخې ضایع کول، د تودوخې غوره توبونه
د هیرولو تودوخې
-30 ℃ ~ 70 ℃ ℃ ℃ ℃ / 7 کار کوي
توضيح:
1-1.mome د بورډ ځانګړتیا:
د 1-2.moth بورډ مشخص کول:
د 1-3.momouth بورډ مشخص کول:
د پردې 2. د سکرین ځانګړتیا:
3. پرمختللي مشخص کول:
4. د معلوماتو هڅول:
| موډل | QI-p8190 |
| سي پي ډي | J1900 |
| حافظه | 1 * DDR III پړسوب، تر 8GB پورې |
| زېرمه | 1 * د میساټا SSD سلاټ 1 * SATA SSD سلاټ |
| ښودل | 1 * HDMI: تر 4090 * 2160 @ 24hz |
| توسعه | 1 * مینی پیډي سلاټ، د 4G او WIFI ماډل ملاتړ |
| ایترنیټ | 2 * انټیل I2WVL LAN LAN LAN (10 / 1000 mbs، RJ-45) |
| USB | 1 * USB 3.0 (ډول-الف) 3 * USB 2.0 (ډول-الف) |
| com | 2 * 48 -80 / 422 / 232 (DB9 ډول) 4 * RS-232 (DB9 ډول) |
| آډیو | 1 * لاین |
| توسعهکارت | د پراختیا ملاتړ نور i us / o انتفاعي او فعال سلاټونه |
د 1-2.moth بورډ مشخص کول:
| موډل | QI-p8190 |
| سي پي ډي | i3: 4010U I5: 4260U i7: 4650U |
| حافظه | 2 * ddr iii رام سلاټونه، تر 16GB پورې |
| زېرمه | 1 * د میساټا SSD سلاټ 1 * SATA SSD سلاټ |
| ښودل | 1 * HDMI: تر 4090 * 2160 @ 24hz |
| توسعه | 1 * مینی پیډي سلاټ، د 4G او WIFI ماډل ملاتړ |
| ایترنیټ | 2 * انټیل I2WVL LAN LAN LAN (10 / 1000 mbs، RJ-45) |
| USB | 4 * USB 3.0 (ډول-الف) |
| com | 2 * 48 -80 / 422 / 232 (DB9 ډول) 4 * RS-232 (DB9 ډول) |
| آډیو | 1 * لاین |
| توسعهکارت | د پراختیا ملاتړ نور i us / o انتفاعي او فعال سلاټونه |
د 1-3.momouth بورډ مشخص کول:
| موډل | QI-p8190 |
| سي پي ډي | J6412 i3: 7100u I5: 6200U / 7200U / 8260U / 10210U i7: 7500U / 10610U |
| حافظه | 2 * ddr iiie sm سلاټونه، تر 32GB پورې |
| زېرمه | 1 * د میساټا SSD سلاټ 1 * SAA SSA SSD سلاټ (د RAID RAID 1) |
| ښودل | 1 * HDMI: تر 4090 * 2160 @ 24hz |
| توسعه | 1 * مینی پیډي سلاټ، د 4G او WIFI ماډل ملاتړ |
| ایترنیټ | 2 * انټیل I2WVL LAN LAN LAN (10 / 1000 mbs، RJ-45) |
| USB | 4 * USB 3.0 (ډول-الف) |
| com | 2 * 48 -80 / 422 / 232 (DB9 ډول) 4 * RS-232 (DB9 ډول) |
| آډیو | 1 * لاین |
| توسعهکارت | د پراختیا ملاتړ نور i us / o انتفاعي او فعال سلاټونه |
د پردې 2. د سکرین ځانګړتیا:
| د پردې کچه | 19 د انچ ټراف مشري سکرین، 4: 3 اندازه | |
| پریکړه | 1280*1024 | |
| روښانه کول | 350nots | |
| د Extle 500 / 700 / 1000 نایټس ملاتړ وکړئ | ||
| برعکس | 800:1 | |
| ترټولو لوی رنګین | 16 م | |
| د سکرین ډول | وړتیا | اوسیدونکی |
| د ر light ا لیږد | له 95 څخه ډیر | له 95 څخه ډیر |
| ژوند | 50 ملیونه ځله | 35 ملیونه ځله |
| د غبرګون وخت | <2ms | <2ms |
| سختۍ | 7 موم | |
3. پرمختللي مشخص کول:
| بایوس | امی یه ژباړه |
| سپی سپی | ملاتړ |
| د بریښنا ننوت | DC 9-36V د انحصار محافظت سره |
| ملاتړ / اتیکس | |
| 2 * پن فینکس ټرمینل DC پلګ | |
| د هیرولو تودوخې | -30 ℃ ~ 70 ℃ ℃ ℃ ℃ / 7 کار کوي |
| اندازه | 435.5Mms * 360.5MM * 68 ملي میتر |
| جوړښت | په بشپړ ډول تړل شوي المونیم الیامال توکي |
| د تودوخې له مینځه وړل | د فینټ ډیزاین، د تودوخې تودوخه کیښودل |
| لګول | ډیسټاپ / / ضمیمه / دیوال نصب شوی |
| سیستم | وینډوز 7 & / 10 / 11 او لینکس |
4. د معلوماتو هڅول:
| موډل | سي پي ډي | لان | USB | com | ښودل | رام | زېرمه | توسعه | ځواک ننوتۍ |
| QI-p8190 | J1900 | 2 | 4 | 6 | 1 * HDMI | 1 * ddr 3 | 1 * ایسټا 1 * SAات |
1 * مینی پی سی | DC 9-36V |
| څلورم | 2 * ddr 3 | ||||||||
| J6412 | 2 * ddr 4 | ||||||||
| 6th / 7th 8th //th |
ابعاد:
Recommend:
اړوند محصولات