QY-P8101
QY-P8101 to wytrzymały komputer wszechstronny z branżą w branży z bezkształtnym projektem. Dostępne są pojemnościowe lub rezystancyjne opcje dotyku. Ta seria produktów ma anty-interferencję i silną skalowalność w celu spełnienia wymagań trudnych środowisk przemysłowych. W tym samym czasie kadłub wykonany jest ze stopu aluminium, który może utrzymać działanie sprzętu 24 / 7 w środowisku od -20 ° C do 60 ° C.
CECHY PRODUKTU
Model:
QY-P8101
Ekran:
10,1 cala Ekran LED, rozdzielczość 1280*800
CPU:
Intel Celeron i Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i5 / i7
I / o Interfejsy:
2*RJ-45, 4*USB, 6*COM Porty
System:
Windows 7 / 10 / 11 i Linux
Specyfikacja
Cechy
Specyfikacja
Wymiar
Specyfikacja:
10,1 cala panelu przemysłowego
1. Wbudowany wentylatory komputerowy panelu projektowego w klasie przemysłowej
2,10.1 cala Ekran LED, rozdzielczość 1280*800
3.intel Celeron i Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-I3 / i5 / i7 CPU
4.2*Lan, 4*USB, 6*com
5.2*Mini gniazda ekspansji PCIE, obsługa modułu 4G i WiFi
6.-20 ℃ ~ 60 ℃ Temperatura może utrzymywać 24 / 7 stabilnie
7. Dostawa mocy: DC 12v
2,10.1 cala Ekran LED, rozdzielczość 1280*800
3.intel Celeron i Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-I3 / i5 / i7 CPU
4.2*Lan, 4*USB, 6*com
5.2*Mini gniazda ekspansji PCIE, obsługa modułu 4G i WiFi
6.-20 ℃ ~ 60 ℃ Temperatura może utrzymywać 24 / 7 stabilnie
7. Dostawa mocy: DC 12v
Cechy:
Celeron i Core CPU
J1900 / J4125 / J6412 i 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-I3 / i5 / i7
Ekran LED 10,1 cala
Rozdzielczość: 1280*800, 16: 9 rozmiar
Ekran dotykowy
Pojemnościowy lub rezystancyjny
Rich l / o Interfejsy
2*RJ-45, 4*USB, 6*com, 1*audio
Gniazda ekspansji
2*Mini szczeliny PCIE dla modułu 4G i Wi -Fi
Instalacja
Komputer / osadzony / montowany na ścianie
Bezkształtny projekt
W pełni zamknięty materiał ze stopu aluminium
Temperatura pracy
-20 ℃ do 60 ℃ Praca 24 / 7 stabilnie
Specyfikacja:
1-1. Specyfikacja tablicy MOTER :
1-2. Specyfikacja tablicy MOTER :
2. Specyfikacja ekranu
3. Specyfikacja device :
4. Informacje o zamówieniu :
| Model | QY-P8101 |
| CPU | J1900 / i5-4260U |
| Pamięć | 1*DDR III RAM, do 8 GB |
| Składowanie | 1*MSATA SSD |
| Ekspansja | 2*MINI PCIE, obsługuje moduł 4G i WiFi |
| Ethernet | 2*Intel I210V LAN Chip (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 2*USB 3.0 (typ-A) 2*USB 2.0 (typ-A) |
| Com | 1*RS-232 / 422 / 485 (typ DB9) 1*RS-232 / 485 (typ terminalu Phoenix) 4*RS-232 (typ terminalu Phoenix) |
| Audio | 1*linia |
1-2. Specyfikacja tablicy MOTER :
| Model | QY-P8101 |
| CPU | J4125 / J6412 I3: 7100U I5: 6200U / 7200U / 8260U / 10210U i7: 7500U / 10610U |
| Pamięć [1] | 1*DDR IIII RAM, do 8 GB |
| Składowanie | 1*MSATA SSD |
| Ekspansja | 2*MINI PCIE, obsługuje moduł 4G i WiFi |
| Ethernet | 2*Intel I210V LAN Chip (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 4*USB 3.0 (typ-A) |
| Com | 1*RS-232 / 422 / 485 (typ DB9) 1*RS-232 / 485 (typ terminalu Phoenix) 4*RS-232 (typ terminalu Phoenix) |
| Audio | 1*linia |
2. Specyfikacja ekranu
| Rozmiar ekranu | 10,1 cala TFT Ekran LED, rozmiar 16: 9 | |
| Rezolucja | 1280*800 | |
| Jasność | 350 NITS | |
| Obsługa opcjonalnie 500 / 700 / 100 nitów | ||
| Kontrast | 800:1 | |
| Największy kolorowy | 16m | |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemność | Rezystywny |
| Transmitancja światła | Ponad 95% | Ponad 95% |
| Dotknąć życia | 50 milionów razy | 35 milionów razy |
| Czas odpowiedzi | < 5 ms | < 5 ms |
| Dotknij twardości | 6 Mohs | |
3. Specyfikacja device :
| BIOS | Ami Uefi BIOS (wsparcie zegarków dla psów) |
| Wejście mocy | DC 12V Obsługa opcjonalnego DC 9-36V Wejście mocy napięcia |
| Obsługa na / ATX | |
| 2*Pin Phoenix Terminal DC Wtyczka | |
| Temperatura pracy | -30 ℃ ~ 70 ℃, obsługa 24 / 7 pracuje |
| Rozmiar | 258 mm*172 mm*53,5 mm |
| Struktura | W pełni zamknięty materiał ze stopu aluminium |
| Rozpraszanie ciepła | Bez wentylatorów, rozproszenie ciepła przewodnictwa |
| Instalacja | Komputer / osadzony / montowany na ścianie |
| System | Windows 7 / 10 / 11 i Linux |
4. Informacje o zamówieniu :
| Model | CPU | Lan | USB | Com | Wyświetlacz | BARAN | SSD | Ekspansja | Moc Wejście |
| P8101 | J1900 | 2 | 4 | 6 | Nic | 1*DDR 3 | 1*MSATA | 2*Mini PCIE | DC 12V |
| 4 | |||||||||
| J4125 / J6412 | 1*DDR 4 | ||||||||
| 6th / 7th 8th / 10 |
Wymiar:
Recommend:
Powiązane produkty