QY-B5700
B5700 innebygd vifteløs industriell mini -PC vedtar bred spenningsdesign, overspenning og overstrømsbeskyttelse, og flere prosessorkodeller er valgfrie. Støtt Windows / Linux-operativsystem, ombord i3 / i5 / i7 6-7-8-10 Generasjonsprosessorer, støtte 4G / 5G Internet Access Function, oppfylle kommunikasjonskrav (må velge modul hver for seg), Støtt WiFi og Bluetooth dobbel kommunikasjon (trenger å velge modul hver for seg), støtte 6 serielle porter 4*RS-232 / 2*RS-232 / 422 / 485 for å oppfylle bruken av grunnleggende periferiutstyr.
PRODUKTFUNKSJONER
CPU:
I3-6157U, I3-7100U, I3-8130U, I3-10110U I5-7200U, I5-7260U, I5-8250U, I5-8260U, I5-10210U I7-7500U, I7-8550U, I7-10210U, I7-10u
VÆR:
1*DDR 4 RAM -spor, opptil 32 GB
Lagring:
2*Sata SSD -spor, 1*MSATA SSD -spor
Grensesnitt:
2*Lan, 8*USB, 6*com, 1*Hdmi, 1*VGA
Utvidelsesspor:
2*Mini PCIe -spor, støtte 4G og WiFi -modul
Introdusere
Funksjoner
Spesifikasjon
Dimensjon
Introdusere:
Industrial Mini PC QY-B5700
1. Intel Core 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i5 / i7 CPU
2. 2*Intel 255V LAN -brikke, 8*USB -porter
3. HDMI+VGA dobbeltskjermporter
4. 4*RS-232+2*RS-485 / 422 / 232 COM-porter
5.2*mini-pcie for utvid 4G og WiFi-modul
6. DC 9-36V Strøminngang, Surge / Pulsbeskyttelse
7. Støtte vinn 7 / 10 / 11 og Linux System
Funksjoner:
CPU
Core i3, i5, i7-6 / 7 / 8 / 10.
Faneløs design
Aluminiumslegeringsmateriale,
Bedre varmeavledningseffekt
RAM og SSD med høy kapasitet
1*DDR 4 RAM -spor, opptil 32 GB, 2*Mini PCIe for WiFi og 4G -modul
Rich I / O -grensesnitt
2*Lan, 8*USB, 6*com, 1*Hdmi, 1*VGA
Ulike valgfrie moduler
WiFi / GSM -modulen
Makt
DC 12V / DC 9-36V
-30 ℃ til 70 ℃ Kjør temperatur
24 / 7 uavbrutt og stabil drift
Ulike installasjonsmetoder
Desktop / innebygd / veggmontert
Spesifikasjon:
Spesifikasjon :
Enhetsspesifikasjon :
Bestillingsinformasjon :
| Modell | QY-B5700-A | QY-B5700-B |
| CPU | i3-6157U、i3-7100U、i5-7200U I5-7260U 、 I7-7500U 、 I3-8130U I5-8250U 、 I7-8550U |
I5-8260U 、 I3-10110U I5-10210U 、 I7-10610U 、 I7-10710U |
| DC 12V | DC 9-36V | |
| Hukommelse | 1*DDR IIII RAM -spor, opptil 32 GB | |
| Lagring | 1*MSATA SSD 2*SATA 3.0 SSD |
|
| Utstilling | 1*HDMI: Oppløsning opp til 4090*2160@24Hz 1*VGA: Oppløsning frem til 1920*1200@60Hz |
|
| Ekspansjon | 2*Mini PCIe -spor, støtte 4G og WiFi -modul | |
| Ethernet | 2*Intel I210V LAN-brikke (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) | |
| USB | 2*USB 3.0 (bak I / o, type-a) 6*USB 2.0 (bak I / o, type-a) 1*USB 2.0 (intern, header) |
|
| Com | 2*RS-232 / 422 / 485 (COM1-2 , DB9 Type) 4*RS-232 (COM3-6, DB9 Type) |
|
| Lyd | 1*Line-in+1*Line-out | |
| GPIO | 14 Ports GPIO (7*GPI+7*GPO, Phoenix Terminal Type) | |
Enhetsspesifikasjon :
| BIOS | Ami Uefi Bios (Support Watch Dog Timer) |
| RTC | Støtte |
| Strøminngang | DC 12V / DC 9-36V, overspenningsbeskyttelse |
| Støtte at / atx | |
| 2*Pin Phoenix Terminal DC Plug | |
| Arbeidstemperatur | -30 ℃ ~ 70 ℃, støtte 24 / 7 fungerer |
| Størrelse | 234mm*175mm*65mm |
| Struktur | Fullt lukket aluminiumslegeringsmateriale |
| Varmeavledning | Faneløs design, ledningsvarmeavledning |
| Installasjon | Desktop / innebygd / veggmontert |
| System | Windows 7 / 10 / 11 og Linux |
Bestillingsinformasjon :
| Modell | CPU | Lan | USB | Com | Utstilling | VÆR | SSD | Ekspansjon | Makt Inngang |
| QY-B5700 | EN | 2 | 8 | 6 | 1*HDMI 1*vga |
1*DDR 4 | 1*msata 2*Sata |
2*mini pcie | DC 12V |
| B | DC 9-36V |
Dimensjon:
Recommend:
Relaterte produkter