QY-B5200
QY-B5200 er en løsning designet til industrielle applikationer ved hjælp af Intel-processor, understøtter 1*DDR3 / DDR4 RAM-slot, 1*MSATA, 1*M.2 SATA SSD og 1*Mini PCIe Slot. Hele maskinen bruger 9-36V DC strømforsyning. Den har 2*Gigabit Ethernet-port, 6*com og 4*USB, 1*HDMI, 1*VGA Display Ports og 1*Expansion Card Slot.
/qy-b5200 er kompatibel med mainstream-operativsystemer og indlejrede operativsystemer såsom Windows 10, Windows 11, Linux osv. Og kan køre applikationssoftware og programmer baseret på ovenstående operativsystemer udviklet af kunder.
PRODUKTER FUNKTIONER
CPU:
J1900, i5-4260U, i3-7100U, i5-6200U, 8260U, 10210U, i7-7500U, 10610U
VÆDDER:
1*DDR 3 RAM -slot, op til 8 GB / 1*DDR 4 RAM SLOT, op til 32 GB
Opbevaring:
1*MSATA SSD, 1*M.2 SATA SSD
Grænseflader:
2*lan, 4*USB, 6*com, 1*HDMI, 1*VGA
Udvidelsesslot:
1*Mini PCIe Slot, Support 4G og WiFi Module
Indføre
Funktioner
Specifikation
Dimension
Indføre:
Industriel Mini PC QY-B5200
1. Support J1900, 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i5 / i7 cpu
2. 2*RJ-45,4*USB
4. 1*M.2 SATA+1*SATA SSD SLOT
5. 1*Mini-PCIE til udvidet 4G- og WiFi-modul
6. Support Udvid flere grænseflader eller funktion
7. Support 1 Expansion Card
8. Support Win 7 / 10 / 11 og Linux System
2. 2*RJ-45,4*USB
2*RS-232 / 422 / 485 (COM1-2, DB9 Type)
4*RS-232 (COM3-6, DB9 Type)
3. HDMI+VGA Double Display -porte4. 1*M.2 SATA+1*SATA SSD SLOT
5. 1*Mini-PCIE til udvidet 4G- og WiFi-modul
6. Support Udvid flere grænseflader eller funktion
7. Support 1 Expansion Card
8. Support Win 7 / 10 / 11 og Linux System
Funktioner:
CPU
J1900,
Core i3, i5, i7-4 / 6 / 7 / 8 / 10
Fanløst design
Aluminiumslegeringsmateriale,
bedre varmeafledningseffekt
RAM og SSD med høj kapacitet
1*DDR 3 / DDR 4 RAM SLOT, 1*MSsata Slot, 1*M.2 SATA SSD
Rich i / O -grænseflader
2*LAN, 4*USB, 1*HDMI, 1*VGA, 2*RS-232 / 422 / 485 (COM1-2, DB9 TYPE, 4*RS-232 (COM3-6, DB9 TYPE)
Forskellige valgfri moduler
Wifi / GSM -modul
Magt
DC 9-36V
-30 ℃ til 70 ℃ Kørtemperatur
24 / 7 uafbrudt og stabil drift
Forskellige installationsmetoder
Desktop / Embedded / Bracket / jernbanemonteret
Specifikation:
1.Mother Board Specifikation :
2.Device -specifikation :
3. Ordering af oplysninger :
| Model | QY-B5200 | ||
| CPU | J1900 / i5-4260U | i3: 7100U i5: 6200U / 7200U / 8260U / 10210U i7: 7200U / 10610U |
|
| Hukommelse [1] | 1*DDR III RAM -slot, op til 8 GB | 1*DDR IIII RAM -slot, op til 32 GB | |
| Opbevaring | 1*MSATA SSD 1*M.2 SATA SSD |
||
| Vise | 1*HDMI: Opløsning op til 4090*2160@24Hz 1*VGA: Opløsning op til 4090*2160@60Hz |
||
| Udvidelse | 1*Mini PCIe Slot, Support 4G og WiFi Module | ||
| Ethernet | 2*Intel I210V LAN-chip (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) | ||
| USB | 3*USB 2.0+1*USB 3.0 | 4*USB 3.0 | |
| Com | 2*RS-232 / 422 / 485 (COM1-2 , DB9 Type) 4*RS-232 (COM3-6, DB9 Type) |
||
| Datterkort | Supportudvidelse af i / O -grænseflader og funktionelle slots | ||
2.Device -specifikation :
| Bios | Ami Uefi Bios (Support Watch Dog Timer) |
| Strømindgang | DC 9-36V, overspændingsbeskyttelse |
| Support hos / ATX | |
| 3*Pin Phoenix Terminal DC -stik | |
| Arbejdstemperatur | -30 ℃ ~ 70 ℃, support 24 / 7 Arbejde |
| Størrelse | 260mm*150mm*65mm |
| Struktur | Fuldt lukket aluminiumslegeringsmateriale |
| Varmeafledning | Fanløst design, ledningsvarmeafledning |
| Installation | Desktop / Embedded / Wall / Rail Montered |
| System | Windows 7 / 10 / 11 og Linux |
3. Ordering af oplysninger :
| Model | CPU | Lan | USB | Com | Vise | VÆDDER | SSD | Udvidelse | Magt Input |
| QY-B5200 | J1900 / 4 .. | 2 | 4 | 6 | 1*HDMI 1*VGA |
1*DDR 3 | 1*MSATA 1*M.2 Sata |
1*Mini PCIe | DC 9-36V |
| 6. / 7 .. 8. / 10 |
1*DDR 4 |
Dimension:
Recommend:
Relaterede produkter