QY-P8080
U QY-P8080 hè un urdinatore di tuttu u gradu di tuttu in tuttu u cuncepimentu. L'opzioni tocchi di toccu capacitive o resistive sò dispunibili. Questa serie di prudutti hà l'anti-interferenza è una forte scalabilità per risponde à i requisiti di l'ambienti di l'industria di i duri. In listessu tempu, u fuselagiu è Fattu di l'equipaghji 24 // 7 in l'ambiente di -20 ° C à 60 ° C. °
CARATTERISTICHE DEI PRODOTTI
Modellu:
QY-P8080
Pantre:
8 Inch LED dream, 800 * 600 risoluzione
CPU:
Intel Celeron è Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10 / i5 / i7
I / o interfacce:
2 * RJ-45, 4 * USB, 6 * i porti
SISTEMU:
Windows 7 / 10 / 11 è Linux
Specificazione
Caratteristiche
Specificazione
Dimensione
Specificazione:
8 inclinazione industriale PAN
1.industrie incrustatu u pente di u Pigel PAN disegnu
2.8 Inch LED dream, 800 * 600 risoluzione
3. M Celeron è Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10 / i5 / i7 cpu
4.2 * LAN, 4 * USB, 6 * com
5.2 * Mini PCIIE SLOTS EXPANSION, supportu 4G è u modulu WiFi
6.-20 ℃ ~ 60 ℃ a temperatura pò mantene 24 / 7 travagliu stabile
7.Pery Fornitura: DC 12V
2.8 Inch LED dream, 800 * 600 risoluzione
3. M Celeron è Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10 / i5 / i7 cpu
4.2 * LAN, 4 * USB, 6 * com
5.2 * Mini PCIIE SLOTS EXPANSION, supportu 4G è u modulu WiFi
6.-20 ℃ ~ 60 ℃ a temperatura pò mantene 24 / 7 travagliu stabile
7.Pery Fornitura: DC 12V
Caratteristiche:
Celeron è Core CPU
J1900 / j4125 / j6412 è 4 / 6 / 7 / 10 / I5 / I7
8 inch LED dreir
Risoluzione: 800 * 600, 4: 3 taglia
Toccu schermu
Capacitivu o resistivu
Riccu l / o interfacce
2 * rj-45, 4 * USB, 6 * com, 1 * audio
Slots di espansione
2 * Mini slots pichie per 4g è u modulu WiFi
Installazione
Desktop / EmbedDed / Wall Mound
Disegnu farinente
Materialmente alluntanatu aluminiu allungatu
Temperatura di travagliu
-20 ℃ à 60 ℃ travagliendu 24 / 7 stabilmente
Specificazione:
1-1.MOOD SPECIFICAZIONE:
1-2.move Specificazione di Cunsigliu:
2.ulatu a specificazione di u screnu:
3.device specificazione:
Informazioni 4.ReDernire:
| Mudellu | QY-P8080 |
| CPU | J1900 / i5-42260U |
| Memoria | 1 * DRD III RAM Slot, finu à 8GB |
| Almacenamentu | 1 * msata SSD |
| Espansione | 2 * Mini PCIE slots, supportu 4G è u modulu WiFi |
| Ethernet | 2 * Intel I210V Chip Chip (10 / 100 / 1000 MBPS, RJ-45) |
| USB | 2 * USB 3.0 (Type-a) 2 * USB 2.0 (Tipu-a) |
| Com | 1 * Rs-232 / 422 / 485 (Tipu DB9) 1 * Rs-232 / 485 (u tipu di terminal di Phoenix) 4 * Rs-232 (Phoenix Tipu Terminal) |
| Audio | 1 * linea |
1-2.move Specificazione di Cunsigliu:
| Mudellu | QY-P8080 |
| CPU | J4125 / J6412 I3: 7100U I5: 6200U / 7200U / 8280U / 10210U I7: 7500U / 10610U |
| Memoria [1] | 1 * DDD III slot ram, finu à 16GB |
| Almacenamentu | 1 * msata SSD |
| Espansione | 2 * Mini PCIE slots, supportu 4G è u modulu WiFi |
| Ethernet | 2 * Intel I210V Chip Chip (10 / 100 / 1000 MBPS, RJ-45) |
| USB | 4 * USB 3.0 (Type-a) |
| Com | 1 * Rs-232 / 422 / 485 (Tipu DB9) 1 * Rs-232 / 485 (u tipu di terminal di Phoenix) 4 * Rs-232 (Phoenix Tipu Terminal) |
| Audio | 1 * linea |
2.ulatu a specificazione di u screnu:
| Dimensione di schermu | 8 pantalla LED TFT, 4: 3 taglia | |
| Risoluzione | 800*600 | |
| Supportu Opzionale 1024 * 768 Risoluzione | ||
| Luminosità | 350nits | |
| Supportu Opcional 500 / 700 NITS | ||
| Cuntru | 800:1 | |
| Più grande culuritu | 16m | |
| Toccu u tipu di screen | Capacitivu | Resistiva |
| Trasmittanza luminosa | Più di u 95% | Più di u 95% |
| Tocca a Vita | 50 milioni di volte | 35 milioni di volte |
| Tempu di risposta | <5ms | <5ms |
| Toccate Hardness | 6 mohs | |
3.device specificazione:
| Bios | AMI UEFI BIOS (Support Watch Dog Timer) |
| Input Power | DC 12V Supportu Opcional DC 9-36V LOWTIGE Power Input |
| Supportu à / ATX | |
| 2 * Pin Phoenix Terminal DC Plug | |
| Temperatura di travagliu | -30 ℃ ~ 70 ℃, supportu 24 / 7 travaglia |
| Dimensione | 224mm * 178mm * 53.5mm |
| Struttura | Materialmente alluntanatu aluminiu allungatu |
| Dissipazione di calore | Disciposimentu di u Cente di Fan Hantens, Condimentu di Califu |
| Installazione | Desktop / incrustatu / muru |
| Sistema | Windows 7 / 10 / 11 è Linux |
Informazioni 4.ReDernire:
| Mudellu | CPU | LAN LAN | USB | Com | Display | Rame | SSD | Espansione | Potenza Input |
| P8080 | J1900 | 2 | 4 | 6 | Nimu | 1 * DDR 3 | 1 * msata | 2 * Mini PCIe | DC 12V |
| 4è | |||||||||
| J4125 / J6412 | 1 * DDR 4 | ||||||||
| 6h / 7 8è / 10 |
Dimensione:
Recommend:
I prudutti cunnessi