Qy-P8270
Ang QY-P8270 usa ka bandila nga guba sa industriya Ang mga kapilian sa kapasidad o resistensya magamit. Sa parehas nga oras, gisagop sa tibuuk nga makina ang pagdisenyo sa aluminyo ug gigamit ang taas nga kalidad nga mga sangkap nga gi-import, nga nagpalambo sa mga kagamitan sa pang-industriya sa anti-pulso, anti-radiation ug anti-radiation, ug ang Ang mga kagamitan mahimong makapadayon sa kagamitan nga nagtrabaho 24 / 7 sa kalikopan gikan sa -30 ° C hangtod 70 ° C.
Mga produkto nga adunay mga bahin
Modelo:
Qy-P8270
Screen:
27 pulgada nga gipangulohan sa screen, 1920 * 1080 nga resolusyon
CPU:
Intel Celeron ug Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10 / 10 / 10th-i3 / / i7
I / o mga interface:
2 * RJ-45, 4 * USB, 6 * COM, 1 * HDMI, 1 * Pag-uswag sa kard
Sistema:
Windows 7 / 10 / 11 ug Linux
Pagtino
Bahin
Pagtino
Kadak-on
Pagtino:
27 pulgada nga industriya sa PC PC
Bahin:
Celeron ug Core CPU
Celeron: J1900 / J6412
core: 4 / 6 / 7 / i3
27 pulgada nga gipangulohan sa screen
27 pulgada nga gipangulohan sa screen, resolusyon: 1920 * 1080
Touch Screen
Capacive Touch Screen
Rich l / o mga interface
2 * RJ-45, 4 * USB, 6 * COM, 1 * HDMI, 1 * Pag-uswag sa kard
Mga Slots sa Pagpadako
1 * Mini PCIE SLOT alang sa 4G ug Wi-Fi
1 * Expansions Card Slot
Pagbutang
Desktop / embedded / dingding nga gisul-ob
Desinyo nga Fanless
Disenyo sa Fanless, Aluminum Alloy Material, Pagdumala sa Pag-init sa Pag-init, Mas Maayo nga Epekto sa Pagkabulag sa Heat Heat Heat
Temperatura sa pagtrabaho
-30 ℃ ~ 70 ℃, Suporta 24 / 7 nga nagtrabaho
Pagtino:
1-13.SIGNS BOID BOID SULAT:
1-23.SoGs Board nga detalye:
1-3. Sulud sa Board Board:
2. Pag-ayo sa Screen Spification:
3.Device nga detalye:
4.ordering nga kasayuran:
| Modelo | Qy-P8270 |
| CPU | J1900 |
| Panumdoman | 1 * DDR III RAM Slot, hangtod sa 8GB |
| Tipiganan | 1 * msata ssd slot 1 * Sata SSD Slot |
| Ipakita [1] | 1 * HDMI: Pagsulbad hangtod sa 4090 * 2160 @ 24hz |
| Pagpadako | 1 * Mini PCIE SLOT, Suporta 4G ug WiFi Module |
| Eternet | 2 * Intel I210V Lan Chip (10 / 100 / 1000 MBPS, RJ-45) |
| USB | 1 * USB 3.0 (Type-A) 3 * USB 2.0 (Type-A) |
| Com | 2 * rs-485 / 422 / 232 (DB9 Type) 4 * RS-232 (DB9 Type) |
| Awista | 1 * linya-out |
| Anak nga babaye | Pagsuporta sa pagpalapad labi pa nga I / o mga interface ug functional slots |
| Modelo | Qy-P8270 |
| CPU | I3: 4010U I5: 4260U I7: 4650U |
| Panumdoman | 2 * DDR III Ram Slots, hangtod sa 16GB |
| Tipiganan | 1 * msata ssd slot 1 * Sata SSD Slot |
| Ipakita [1] | 1 * HDMI: Pagsulbad hangtod sa 4090 * 2160 @ 24hz |
| Pagpadako | 1 * Mini PCIE SLOT, Suporta 4G ug WiFi Module |
| Eternet | 2 * Intel I210V Lan Chip (10 / 100 / 1000 MBPS, RJ-45) |
| USB | 4 * USB 3.0 (Type-A) |
| Com | 2 * rs-485 / 422 / 232 (DB9 Type) 4 * RS-232 (DB9 Type) |
| Awista | 1 * linya-out |
| Anak nga babaye | Pagsuporta sa pagpalapad labi pa nga I / o mga interface ug functional slots |
| Modelo | Qy-P8270 |
| CPU | J6412 I3: 7100U I5: 6200U / 7200U / 8260U / 10210U I7: 7500U / 10610U |
| Panumdoman | 2 * DDR IIII RAM SLOTS, hangtod sa 32GB |
| Tipiganan | 1 * msata ssd slot 1 * Sata SsD Slot (Suporta sa Suporta 1) |
| Pasundayag | 1 * HDMI: Pagsulbad hangtod sa 4090 * 2160 @ 24hz |
| Pagpadako | 1 * Mini PCIE SLOT, Suporta 4G ug WiFi Module |
| Eternet | 2 * Intel I210V Lan Chip (10 / 100 / 1000 MBPS, RJ-45) |
| USB | 4 * USB 3.0 (Type-A) |
| Com | 2 * rs-485 / 422 / 232 (DB9 Type) 4 * RS-232 (DB9 Type) |
| Awista | 1 * linya-out |
| Anak nga babaye | Pagsuporta sa pagpalapad labi pa nga I / o mga interface ug functional slots |
2. Pag-ayo sa Screen Spification:
| Gidak-on sa screen | 27 pulgada nga TFT LED SCREEN, 16: 9 gidak-on | |
| Resolusyon | 1920*1080 | |
| Kahayag | 350Nits | |
| Pagsuporta sa Opsyonal 500 / 700 / 1000 Nits | ||
| Kalainan | 800:1 | |
| Labing dako nga kolor | 16M | |
| Touch Screen Type | Kapasidad | Mosukol |
| Kahayag nga pagbalhin | Labaw sa 95% | Labaw sa 95% |
| Paghikap sa Kinabuhi | 50 milyon nga beses | 35 milyon nga beses |
| Tubag sa Oras | <5ms | <5ms |
| Paghikap sa Hig -ting | 7 Mohs | |
| BIOS | AMI UEFI BIOS (Suporta Watch Timer sa Dog) |
| Pagtan-aw sa iro | Ituboy |
| Input sa Power | DC 9-36V uban ang pagpanalipod sa overvoltage |
| Pagsuporta sa / atx | |
| 2 * Pin Phoenix Terminal DC Plug | |
| Temperatura sa pagtrabaho | -30 ℃ ~ 70 ℃, Suporta 24 / 7 nga nagtrabaho |
| Gidak-on | 650mm * 390mm * 75.8mm |
| Gambalay | Hingpit nga gilakip nga Aluminum Alloy Material |
| Pag-init sa pag-undang | Disenyo sa Fanless, Pagdumala sa Pag-init sa kainit |
| Pagbutang | Desktop / embedded / dingding nga gisul-ob |
| Sistema | Windows 7 / 10 / 11 ug Linux |
| Modelo | CPU | Paaton | USB | Com | Pasundayag | Laki nga karnero | Tipiganan | Pagpadako | Gahom Idugang |
| Qy-P8270 | J1900 | 2 | 4 | 6 | 1 * hdmi | 1 * DDR 3 | 1 * MSATA 1 * Sata |
1 * Mini PCIE | Dc 9-36v |
| Ika-4 | 2 * DDR 3 | ||||||||
| J6412 | 2 * DDR 4 | ||||||||
| 6th / 7th 8th / 10th |
Kadak-on:
Recommend:
May Kalabutan nga mga Produkto