Qy-MB-B75-ATX
Gisagop niini ang ATX (305 * 244mm) nga disenyo sa espesipikasyon ug naghatag mga adunahan nga mga interface sa pagpalapad sama sa PCI-E ug PCI sa pisara.
Mga produkto nga adunay mga bahin
Motherboard Chipset
Intel B75, TDP 6.7W
CPU
Intel 2nd
d
Panumdoman
2 * DDR3, hangtod sa 16GB
Tipiganan
5 * Sata 2.0 7P Konektor ug 1 * Mini-PCIE SLOT (MSATA)
Gahom
Atx Standard (24p + 8p)
Ipailaila
Bahin
Pagtino
Mga sukat
Ipailaila:
Atx motherboard-Intel B75
Bahin:
Motherboard Chipset
Intel B75, TDP 6.7W
CPU
Intel 2nd
d
Mga Slots sa Pagpadako
1 * PCIE 16X SLOT
1 * PCIE 4X SLOT
PCIE SLOT
1 * 1 * 1 * 1 * 1 * 1g, nga adunay 1 * puno -Size nga slot sa SIM card
Gidak-on
305 * 244mm
Pagtino:
1.Mga modelo ug Mga atensyon
1.1 Mga Modelo
Kini manwal gipadapat sa pagsunod Mga Modelo:
1.2 Mga atensyon
1. Malain Ubos sa usa ka lamesa o numero nagpaila sakalainan sa Mga Modelo, o kapilian katin-awan sa piho Pin sa header (jumper / konektor).
2. Giunsa Ilha ang una PINA SA A pangulo o tigbwal
Kasagaran, dinha mao arte baga linya o arte trayanggulo duol ang pangulo'hil o tigbwal'hil pukpok 1.

Kwadrado pad, nga ikaw mahimo pangitaon ibabaw sa ang sa likod sa ang limbio, mao kasagaran gigamit alang pukpok 1.

2.Pagtino
Mubo nga mga Mubo nga Mubo

1.1 Mga Modelo

Kini manwal gipadapat sa pagsunod Mga Modelo:
| Chipet | Com | Paaton | USB | Pcie | Pci | Dvi-d | HDMI | VGA | EDP / Lvds |
Mini-pcie | Ata |
| B75 | 6 | 2 | 11 | 1 * 16x 1 * 4x 1 * 1x |
4 | 1 | 1 | 1 | Lvds | 2 | 5*2.0 |
1.2 Mga atensyon
1. Malain Ubos sa usa ka lamesa o numero nagpaila sakalainan sa Mga Modelo, o kapilian katin-awan sa piho Pin sa header (jumper / konektor).
2. Giunsa Ilha ang una PINA SA A pangulo o tigbwal
Kasagaran, dinha mao arte baga linya o arte trayanggulo duol ang pangulo'hil o tigbwal'hil pukpok 1.

Kwadrado pad, nga ikaw mahimo pangitaon ibabaw sa ang sa likod sa ang limbio, mao kasagaran gigamit alang pukpok 1.

2.Pagtino
| Modelo | Qy-MB-B75-ATX |
| CPU | Suportahan ang Intel 2nd / 3rd henerence core / Pentium / Celeron Desktop CPU, LGA1155 Pagsuporta sa Max CPU TDP: 65W |
| Chipet | Intel B75, TDP 6.7W |
| Dili managsama | 1 * DVI (DVI-D): Suporta sa Max Resolusyon hangtod sa 1920 * 1200 @ 60hz 1 * HDMI (Type-A): Suporta Max Resolution hangtod sa 1920 * 1200 @ 60hz 1 * VGA (DB15 / F): Suporta sa Max Resolusyon sa 1920 * 1200 @ 60hz 1 * EDP / LVDS (header): Suporta sa Max Resolusyon hangtod sa 1920 * 1200 @ 60hz, Default Lvds |
| Panumdoman | Suporta sa DDR3-1333 / 1600 MHz, 2 * Non-ECC U-Dimm Slot, hangtod sa 16GB |
| Tipiganan | 5 * SATA 2.0 7P Konektor 1 * Mini-PCIE SLOT (MSATA) |
| Eternet | 2 * Intel Gbe Lan Chip (10 / 100 / 1000 MBPS, RJ-45 Type) |
| Awista | Reletek Alc897.1 Channel Hda Codec, 1 * linya-out + linya-sa + mic 3.5mm jack 1 * front audio header (linya-out + mic) |
| Mga Slots sa Pagpadako | 1 * PCIE 16X SLOT 1 * PCIE 4X SLOT 1 * PCIE 1X SLOT 4 * PCI Slot 1 * Mini-PCIE SLOT (WIFI + 4G, nga adunay 1 * Full-Lak-a nga Sim Card Slot |
| Com | 1 * Rs-232 (com 1, DB9 Type) 3 * rs-232 (com 2 / 5 / 6, header) 1 * rs-232 / 485 (com 3, header) 1 * rs-232 / 485 (com 4. Header) |
| USB | 4 * USB 3.0 (Type-a, Pag-uli I / O) 2 * USB 2.0 (Type-a, Pag-uli i / O) 1 * USB 2.0 (Vertical Type-A, Internal) 4 * USB 2.0 (header, internal) |
| Uban pang mga pantalan | 8 * GPIO 1 * PS / 2 Konektor (Keyboard & Mouse) 1 * header sa panel (HDD LED + PWR LED + PWR-on + Reset) 1 * paralel header 1 * SMBUS HEADER 1 * System Fan Header 2 * header sa CPU fan 1 * Kaso Open Header 1 * cmos nga tin-aw jumper 1 * me flash jumper 1 * USB VDD Pilia ang Jumper (alang sa RJ45_USB1) 1 * Buzzer Header (DILI SA ONUKASYON SA EFARE) |
| Tpm | 1 * TPM header (mga signal sa LPC) |
| Sistema | Windwos 7, Linux |
| Temperatura | Pagtipig: -20 ~ 75 ℃ Opehating: 0 ~ 60 ℃ |
| BIOS | AMI UEFI BIOS (Suporta sa Timer sa Bosterdog) |
| Suplay sa kuryente | Atx Standard (24p + 8p) 1 * ATX 8P CPU Power Input Connector 1 * ATX 24P Power Input Connector |
| Gidak-on | 305mm * 220mm |
Mubo nga mga Mubo nga Mubo
- Gisuportahan sa Intel B75 ang duha nga independente nga pasundayag.
- Ang labing taas nga frequency sa panumduman nagdepende sa CPU.
- Ang Mini-PCIE ug Sata nag-ambit sa parehas nga sata3.0 signal, dili sila ma-access nga dungan nga (Suporta Mini-PCIE pinaagi sa default).
- PCIE 3.0 lamang ang suporta sa Intel 3th Generation Core I5 / I7 CPU.
Mga sukat:
Recommend:
May Kalabutan nga mga Produkto