Qy-MB-B75-ATX
Atx (305 * 244mm) spesifikasiyası dizaynı və lövhədə PCI-e və PCI kimi zəngin genişləndirmə interfeyslərini qəbul edir.
Məhsullar Xüsusiyyətləri
Anakart çipseti
Intel B75, TDP 6.7W
Cpu
Intel 2nd / 3-cü nəsil Core / Pentium / Celeron Desktop CPU, LGA1155
Xatirə
2 * DDR3, 16GB-a qədər
Saxlama
5 * SATA 2.0 7P bağlayıcı və 1 * Mini-PCIE yuvası (msata)
Güc
ATX Standard (24p + 8P)
Tanıtmaq
Xüsusiyyət
Xüsusiyyət
Ölçüləri
Tanıtmaq:
ATX Motoard-Intel B75
Xüsusiyyət:
Anakart çipseti
Intel B75, TDP 6.7W
Cpu
Intel 2nd / 3-cü nəsil Core / Pentium / Celeron Desktop CPU, LGA1155
Genişləndirmə yuvaları
1 * PCIE 16X Slot
1 * PCIE 4X SLOT
1 * PCIE 1X SLOT
4 SİM kart yuvası
Ölçü
305 * 244mm
Xüsusiyyət:
1.Modellər və Diqqət
1.1 Modellər
Bu dərslik aşağıdakılara tətbiq olunur Modellər:
1.2 DİN
1. Qeydlər bir masa və ya rəqəm altında göstərməkfərqi modellər, və ya alternativ tərif biri konkret pin başlıq (tullanan / bağlayıcı).
2. Necə Birincisini müəyyənləşdirin bir pin a başlıq və ya tullanan
Adətən, orada var bir qalın cərgə və ya bir üçbucaq yaxın bu başlıq's və ya tullanan's sancaqlamaq 1.
Kvadrat padşah, hansı siz ala-seyrək tapmaq yan bu geri biri bu anakarxana, var adətən istifadə olunan üçün sancaqlamaq 1.

2.Xüsusiyyət
Qeydlər:

1.1 Modellər

Bu dərslik aşağıdakılara tətbiq olunur Modellər:
| Chipset | Com | Lan | Usb | Pcie | Pci | Dvi-d | Hdmi | Vga | EDP / Lvds |
Mini-psix | Sata |
| B75 | 6 | 2 | 11 | 1 * 16x 1 * 4x 1 * 1x |
4 | 1 | 1 | 1 | Lvds | 2 | 5*2.0 |
1.2 DİN
1. Qeydlər bir masa və ya rəqəm altında göstərməkfərqi modellər, və ya alternativ tərif biri konkret pin başlıq (tullanan / bağlayıcı).
2. Necə Birincisini müəyyənləşdirin bir pin a başlıq və ya tullanan
Adətən, orada var bir qalın cərgə və ya bir üçbucaq yaxın bu başlıq's və ya tullanan's sancaqlamaq 1.
Kvadrat padşah, hansı siz ala-seyrək tapmaq yan bu geri biri bu anakarxana, var adətən istifadə olunan üçün sancaqlamaq 1.

2.Xüsusiyyət
| Model | Qy-MB-B75-ATX |
| Cpu | Dəstək Intel 2nd / 3-cü nəsil Core / Pentium / Celeron Desktop CPU, LGA1155 Dəstək MAX CPU TDP: 65w |
| Chipset | Intel B75, TDP 6.7W |
| Qisimləşmək | 1 * DVI (DVI-D): 1920-ci ilə qədər * 1200 @ 60hz qədər Maksimum Qətnaməni dəstəkləyin 1 * HDMI (Type-A): 1920-ci ilə qədər Maks qətnaməsini dəstəkləyin * 1200 @ 60hz 1 * VGA (DB15 / F): 1920 * 1200 @ 60Hz-ə qədər Max qətnamə 1 * EDP / LVDS (başlıq): 1920-ci ilə qədər Maks qətnaməsini dəstəkləyin * 1200 @ 60hz, standart LVD |
| Xatirə | Dəstək DDR3-1333 / 1600 MHz, 2 * qeyri-ECC U-Dimm yuvası, 16GB-a qədər |
| Saxlama | 5 * SATA 2.0 7P bağlayıcı 1 * mini-pcie yuvası (msata) |
| Ehernet | 2 * Intel GBE LAN çipi (10 / 100 / 1000 Mbits, RJ-45 Növü) |
| Audio | Reltek ALC897 5.1 Kanal HDA Codec, 1 * LINE-OUT + LINE-in + MIC 3.5mm Jack 1 * Ön Audio Başlığı (Line-Out + MIC) |
| Genişləndirmə yuvaları | 1 * PCIE 16x yuvası 1 * PCIE 4X yuvası 1 * PCIE 1x yuvası 4 * PCI yuvası 1 * Mini-PCIE yuvası (WiFi + 4G, 1 * Tam ölçülü SİM kart yuvası ilə |
| Com | 1 * RS-232 (COM 1, DB9 Növü) 3 * RS-232 (COM 2 / 5 / 6, Başlıq) 1 * RS-232 / 485 (COM 3, Başlıq) 1 * RS-232 / 485 (COM 4. Başlıq) |
| Usb | 4 * USB 3.0 (tip-a, arxa i / o) 2 * USB 2.0 (tip-a, arxa i / o) 1 * USB 2.0 (şaquli tip-a, daxili) 4 * USB 2.0 (başlıq, daxili) |
| Digər limanlar | 8 * gpio 1 * ps / 2 bağlayıcı (klaviatura və siçan) 1 * Ön panel başlığı (HDD LED + PWR LED + PWR-on + sıfırlama) 1 * paralel başlıq 1 * Smbus başlığı 1 * Sistem fan başlığı 2 * CPU fan başlığı 1 * Case Açıq başlıq 1 * CMOS aydın tullanan 1 * Mənə flaş tullanan 1 * USB VDD SELECT JUMPER (RJ45_USB1 üçün) 1 * * Buzzer başlığı (standart olaraq orada deyil) |
| Tpm | 1 * TPM başlığı (LPC siqnalları) |
| Sistem | Windwos 7, Linux |
| Temperatur | Saxlama: -20 ~ 75 ℃ Əməliyyat: 0 ~ 60 ℃ |
| Bios | AMI UEFI BIOS (Dəstək Watchdog Taymer) |
| Güc təchizatı | ATX Standard (24p + 8P) 1 * ATX 8P CPU Güc Giriş Konnektoru 1 * ATX 24P Güc Giriş Konnektoru |
| Ölçü | 305mm * 220mm |
Qeydlər:
- Intel B75 iki müstəqil nümayişi dəstəkləyir.
- Maksimum yaddaş tezliyi CPU-dan asılıdır.
- Mini-PCIE və SATA eyni SATA3.0 siqnalını bölüşürlər, eyni vaxtda daxil olmaq mümkün deyil (mini-pcie standart olaraq dəstək).
- PCIE 3.0 Yalnız Intel 3-cü nəsil Core I5 / I7 CPU tərəfindən dəstək.
Ölçüləri:
Recommend:
Əlaqəli məhsullar