QY-P8270
QY-P8270 je robustní počítač All-in-One v průmyslovém stupni s designem bez fanoušků. K dispozici jsou kapacitní nebo odporové možnosti dotyku. Zároveň celý stroj přijímá konstrukci hliníkových slitin a používá vysoce kvalitní importované komponenty, což zlepšuje výkon zařízení v drsném průmyslovém prostředí s antistatickým, anti-pulzním, protichůdným a proti zářením a Zařízení může udržovat zařízení fungující 24 / 7 v prostředí od -30 ° C do 70 ° C.
VLASTNOSTI PRODUKTŮ
Model:
QY-P8270
Obrazovka:
27 palcová LED obrazovka , 1920*1080 Rozlišení
CPU:
Intel Celeron a Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-I3 / i5 / i7
I / o rozhraní:
2*RJ-45, 4*USB, 6*com , 1*HDMI , 1*Rozšiřující karta
Systém:
Windows 7 / 10 / 11 a Linux
Specifikace
Funkce
Specifikace
Dimenze
Specifikace:
27 palcový průmyslový panel PC
Funkce:
Celeron a Core CPU
Celeron: j1900 / j6412
jádro: 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i5 / i7
27 palcová LED obrazovka
27 palcová obrazovka LED, rozlišení: 1920*1080
Dotyková obrazovka
Kapacitní dotyková obrazovka
Rich l / o rozhraní
2*RJ-45, 4*USB, 6*com , 1*HDMI , 1*Rozšiřující karta
Rozšíření slotů
1*Mini PCIe slot pro 4G a Wi-Fi
1*Slot rozšířené karty
Instalace
Desktop / Embedded / WALL-MONTED
Design bez fanoušků
Design bez ventilátoru, materiál z hliníkové slitiny, rozptyl tepla, lepší účinek rozptylu tepla
Pracovní teplota
-30 ℃ ~ 70 ℃, podpora 24 / 7 práce
Specifikace:
1-1. Specifikace desky matky :
1-2. Specifikace desky matky :
1-3. Specifikace desky matky :
2. Led Specifikace obrazovky :
3. Specifikace DEVICE :
4. Order Informace :
| Model | QY-P8270 |
| CPU | J1900 |
| Paměť | 1*DDR III RAM slot, až 8 GB |
| Skladování | 1*MSATA SSD slot 1*SATA SSD slot |
| Displej [1] | 1*HDMI: Rozlišení až do 4090*2160@24Hz |
| Rozšíření | 1*Mini PCIE slot, podpora 4G a WiFi modul |
| Ethernet | 2*Intel I210V LAN Chip (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 1*USB 3.0 (typ-A) 3*USB 2.0 (typ-A) |
| Com | 2*RS-485 / 422 / 232 (typ db9) 4*RS-232 (typ DB9) |
| Zvuk | 1*line-out |
| Dceřiná karta | Podpořte expanzi více rozhraní a funkčních slotů |
| Model | QY-P8270 |
| CPU | I3: 4010U I5: 4260U I7: 4650U |
| Paměť | 2*DDR III RAM sloty, až 16 GB |
| Skladování | 1*MSATA SSD slot 1*SATA SSD slot |
| Displej [1] | 1*HDMI: Rozlišení až do 4090*2160@24Hz |
| Rozšíření | 1*Mini PCIE slot, podpora 4G a WiFi modul |
| Ethernet | 2*Intel I210V LAN Chip (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 4*USB 3.0 (typ A) |
| Com | 2*RS-485 / 422 / 232 (typ db9) 4*RS-232 (typ DB9) |
| Zvuk | 1*line-out |
| Dceřiná karta | Podpořte expanzi více rozhraní a funkčních slotů |
| Model | QY-P8270 |
| CPU | J6412 I3: 7100U I5: 6200U / 7200U / 8260U / 10210U I7: 7500U / 10610U |
| Paměť | 2*DDR IIII RAM sloty, až 32 GB |
| Skladování | 1*MSATA SSD slot 1*SATA SSD SLOT (podpora RAID 1) |
| Zobrazit | 1*HDMI: Rozlišení až do 4090*2160@24Hz |
| Rozšíření | 1*Mini PCIE slot, podpora 4G a WiFi modul |
| Ethernet | 2*Intel I210V LAN Chip (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 4*USB 3.0 (typ A) |
| Com | 2*RS-485 / 422 / 232 (typ db9) 4*RS-232 (typ DB9) |
| Zvuk | 1*line-out |
| Dceřiná karta | Podpořte expanzi více rozhraní a funkčních slotů |
2. Led Specifikace obrazovky :
| Velikost obrazovky | 27 palcová obrazovka LED TFT, velikost 16: 9 | |
| Rezoluce | 1920*1080 | |
| Jas | 350NITS | |
| Podpora volitelných 500 / 700 / 1000 nits | ||
| Kontrast | 800:1 | |
| Největší barevné | 16 m | |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní | Odporový |
| Propustnost světla | Více než 95% | Více než 95% |
| Dotknout se života | 50 milionůkrát | 35 milionůkrát |
| Doba odezvy | < 5ms | < 5ms |
| Dotýkat se tvrdosti | 7 Mohs | |
| BIOS | Ami UEFI BIOS (podpora časovač Watch Dog) |
| Sledujte psa | Podpora |
| Vstup napájení | DC 9-36V s ochranou přepětí |
| Podpora na / ATX | |
| 2*Pin Phoenix Terminal DC Plug | |
| Pracovní teplota | -30 ℃ ~ 70 ℃, podpora 24 / 7 práce |
| Velikost | 650 mm*390 mm*75,8 mm |
| Struktura | Plně uzavřený materiál z hliníkové slitiny |
| Rozptyl tepla | Design bez ventilátoru, rozptyl tepla vedení |
| Instalace | Desktop / Embedded / WALL-MONTED |
| Systém | Windows 7 / 10 / 11 a Linux |
| Model | CPU | LAN | USB | Com | Zobrazit | BERAN | Skladování | Rozšíření | Moc Vstup |
| QY-P8270 | J1900 | 2 | 4 | 6 | 1*HDMI | 1*DDR 3 | 1*MSATA 1*SATA |
1*Mini PCIe | DC 9-36V |
| 4. | 2*DDR 3 | ||||||||
| J6412 | 2*DDR 4 | ||||||||
| 6. / 7 .. 8. / 10 .. |
Dimenze:
Recommend:
Související produkty