QY-P8070
QY-P8070 je robustní počítač All-in-One v průmyslovém stupni s designem bez fanoušků. K dispozici jsou kapacitní nebo odporové možnosti dotyku. Tato série produktů má anti-interference a silnou škálovatelnost splňovat požadavky tvrdého průmyslového prostředí. Současně je trup vyroben ze slitiny hliníku, která může udržet zařízení fungující 24 / 7 v prostředí -20 ° C až 60 ° C.
VLASTNOSTI PRODUKTŮ
Model:
QY-P8070
Obrazovka:
7 palcová LED obrazovka, rozlišení: 800*480
CPU:
Intel Celeron a Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-I3 / i5 / i7
I / o rozhraní:
2*RJ-45, 4*USB, 6*Porty Com
Systém:
Windows 7 / 10 / 11 a Linux
Specifikace
Funkce
Specifikace
Dimenze
Specifikace:
7 palcový průmyslový panel PC
1. PC vložený designový panel bez ventilátoru PC
2,7 palcová LED obrazovka, rozlišení: 800*480
3.Capacitivní a odporová dotyková obrazovka
4.Intel Celeron a Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-I3 / i5 / i7 CPU
5,2*LAN, 4*USB, 6*com
6.2*Mini PCIE rozšiřující sloty, podpora 4G a WiFi modul
7.-20 ℃ ~ 60 ℃ Teplota může udržet 24 / 7 práce stabilně
8. Power Supply: DC 12V
2,7 palcová LED obrazovka, rozlišení: 800*480
3.Capacitivní a odporová dotyková obrazovka
4.Intel Celeron a Core 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-I3 / i5 / i7 CPU
5,2*LAN, 4*USB, 6*com
6.2*Mini PCIE rozšiřující sloty, podpora 4G a WiFi modul
7.-20 ℃ ~ 60 ℃ Teplota může udržet 24 / 7 práce stabilně
8. Power Supply: DC 12V
Funkce:
Celeron a Core CPU
J1900 / j4125 / j6412 a 4 / 6 / 7 / 8 / 10th-i3 / i5 / i7
7 palcová obrazovka LED
Rozlišení: 800*480, 4: 3 velikost
Dotyková obrazovka
Kapacitní nebo odporové
Rich l / o rozhraní
2*RJ-45, 4*USB, 6*com, 1*Audio
Rozšíření slotů
2*Mini PCIe sloty pro 4G a WiFi modul
Instalace
Desktop / Embedded / namontována na zeď
Design bez fanoušků
Plně uzavřený materiál z hliníkové slitiny
Pracovní teplota
-20 ℃ až 60 ℃ Working 24 / 7 stabilně
Specifikace:
1-1. Specifikace desky matky:
1-2. Specifikace desky matky :
2. Led Specifikace obrazovky :
3. Specifikace DEVICE :
4. Order Informace :
| Model | QY-P8070 |
| CPU | J1900 / i5-4260U |
| Paměť | 1*DDR III RAM slot, až 8 GB |
| Skladování | 1*MSATA SSD |
| Rozšíření | 2*Mini PCIE sloty, podpora 4G a WiFi modul |
| Ethernet | 2*Intel I210V LAN Chip (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 2*USB 3.0 (typ-A) 2*USB 2.0 (typ-A) |
| Com | 1*RS-232 / 422 / 485 (DB9 typ) 1*RS-232 / 485 (typ terminálu Phoenix) 4*RS-232 (typ terminálu Phoenix) |
| Zvuk | 1*line-out |
1-2. Specifikace desky matky :
| Model | QY-P8070 |
| CPU | J4125 / J6412 I3: 7100U I5: 7200U / 8260U / 10210U I7: 7500U / 10610U |
| Paměť [1] | 1*DDR IIII RAM slot, až 16 GB |
| Skladování | 1*MSATA SSD |
| Rozšíření | 2*Mini PCIE sloty, podpora 4G a WiFi modul |
| Ethernet | 2*Intel I210V LAN Chip (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 4*USB 3.0 (typ A) |
| Com | 1*RS-232 / 422 / 485 (DB9 typ) 1*RS-232 / 485 (typ terminálu Phoenix) 4*RS-232 (typ terminálu Phoenix) |
| Zvuk | 1*line-out |
2. Led Specifikace obrazovky :
| Velikost obrazovky | 7 palcová obrazovka TFT LED, velikost 4: 3 | |
| Rezoluce | 800*480 | |
| Jas | 350NITS | |
| Podpora volitelných 500 / 700 nits | ||
| Kontrast | 800:1 | |
| Největší barevné | 16 m | |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní | Odporový |
| Propustnost světla | Více než 95% | Více než 95% |
| Dotknout se života | 50 milionůkrát | 35 milionůkrát |
| Doba odezvy | < 5ms | < 5ms |
| Dotýkat se tvrdosti | 6 Mohs | |
3. Specifikace DEVICE :
| BIOS | Ami UEFI BIOS (podpora časovač Watch Dog) |
| Vstup napájení | DC 12V Podpora volitelného vstupu na napětí DC 9-36V |
| Podpora na / ATX | |
| 2*Pin Phoenix Terminal DC Plug | |
| Pracovní teplota | -30 ℃ ~ 70 ℃, podpora 24 / 7 práce |
| Velikost | 212 mm*144 mm*55 mm |
| Struktura | Plně uzavřený materiál z hliníkové slitiny |
| Rozptyl tepla | Design bez ventilátoru, rozptyl tepla vedení |
| Instalace | Desktop / Embedded / WALL-MONTED |
| Systém | Windows 7 / 10 / 11 a Linux |
4. Order Informace :
| Model | CPU | LAN | USB | Com | Zobrazit | BERAN | SSD | Rozšíření | Moc Vstup |
| P8070 | J1900 | 2 | 4 | 6 | Žádný | 1*DDR 3 | 1*MSATA | 2*Mini PCIe | DC 12V |
| 4. | |||||||||
| J4125 / J6412 | 1*DDR 4 | ||||||||
| 6. / 7 .. 8. / 10 .. |
Dimenze:
Recommend:
Související produkty