Qy-MB-B75-ATX
Přijímá návrh specifikace ATX (305*244mm) a poskytuje na desce bohatá rozhraní, jako jsou PCI-E a PCI.
VLASTNOSTI PRODUKTŮ
Čipová sada základní desky
Intel B75, TDP 6,7 W
CPU
Intel 2nd / 3. generace Core / Pentium / Celeron Desktop CPU, LGA1155
Paměť
2*DDR3, až 16 GB
Skladování
5*SATA 2,0 7p konektor a 1*Mini-PCIE slot (MSATA)
Moc
ATX Standard (24p + 8p)
Představit
Funkce
Specifikace
Rozměry
Představit:
ATX základní deska-Intel B75
Funkce:
Čipová sada základní desky
Intel B75, TDP 6,7 W
CPU
Intel 2nd / 3. generace Core / Pentium / Celeron Desktop CPU, LGA1155
Rozšíření slotů
1*PCIe 16x Slot
1*PCIe 4x Slot
1*PCIe 1x Slot
4*PCI SLOT
1*Mini-PCIE SLOT (WIFI+4G, s 1*plný -Size Slot SIM karty
Velikost
305*244mm
Specifikace:
1.Modely a Pozornosti
1.1 Modely
Tento manuál se vztahuje na následující Modely:
1.2 Pozor
1. Poznámky pod tabulkou nebo obrázkem označitrozdíl Modely, nebo alternativní definice z konkrétní PIN záhlaví (jumper / konektor).
2. Jak identifikovat první PIN a záhlaví nebo Jumper
Obvykle, tam je A tlustý čára nebo A trojúhelník u The záhlaví“s nebo Jumper“s kolík 1.
Náměstí podložka, který Vy může nalézt na The zadní z The základní deska, je obvykle použitý pro kolík 1.

2.Specifikace
Poznámky:

1.1 Modely

Tento manuál se vztahuje na následující Modely:
| Čipová sada | Com | LAN | USB | PCIe | PCI | DVI-D | HDMI | VGA | EDP / Lvds |
Mini-PCIE | Sata |
| B75 | 6 | 2 | 11 | 1*16x 1*4x 1*1x |
4 | 1 | 1 | 1 | Lvds | 2 | 5*2.0 |
1.2 Pozor
1. Poznámky pod tabulkou nebo obrázkem označitrozdíl Modely, nebo alternativní definice z konkrétní PIN záhlaví (jumper / konektor).
2. Jak identifikovat první PIN a záhlaví nebo Jumper
Obvykle, tam je A tlustý čára nebo A trojúhelník u The záhlaví“s nebo Jumper“s kolík 1.
Náměstí podložka, který Vy může nalézt na The zadní z The základní deska, je obvykle použitý pro kolík 1.

2.Specifikace
| Model | Qy-MB-B75-ATX |
| CPU | Podpora Intel 2nd / 3. generace Core / Pentium / Celeron Desktop CPU, LGA1155 Podpora max CPU TDP: 65W |
| Čipová sada | Intel B75, TDP 6,7 W |
| Spaly | 1*DVI (DVI-D): Podpora maximálního rozlišení až do roku 1920*1200@60Hz 1*HDMI (typ-A): Podpora maximálního rozlišení až do roku 1920*1200@60Hz 1*VGA (DB15 / F): Podpora maximálního rozlišení do roku 1920*1200@60Hz 1*EDP / LVDS (záhlaví): Podpora maximálního rozlišení až do roku 1920*1200@60Hz, výchozí LVDS |
| Paměť | Podpora DDR3-1333 / 1600 MHz, 2*Non-ECC U-DIMM slot, až 16 GB |
| Skladování | 5*SATA 2,0 7p konektor 1*Mini-PCIE SLOT (MSATA) |
| Ethernet | 2*Intel GBE LAN Chip (10 / 100 / 1000 Mbps, typ RJ-45) |
| Zvuk | Reltek alc897 5.1 kanál HDA Codec, 1*Line-out+line-in+mic 3,5 mm jack 1*Přední záhlaví zvuku (line-out+mikrofon) |
| Rozšíření slotů | 1*PCIe 16x slot 1*PCIe 4x slot 1*PCIe 1x slot 4*Slot PCI 1*Mini-PCIE SLOT (WiFi+4G, s 1*slotem SIM karty v plné velikosti |
| Com | 1*RS-232 (COM 1, typ DB9) 3*RS-232 (com 2 / 5 / 6, záhlaví) 1*RS-232 / 485 (COM 3, záhlaví) 1*RS-232 / 485 (COM 4. Záhlaví) |
| USB | 4*USB 3.0 (typ-A, zadní i / o) 2*USB 2.0 (typ-A, zadní i / o) 1*USB 2.0 (vertikální typ-A, vnitřní) 4*USB 2.0 (záhlaví, vnitřní) |
| Ostatní přístavy | 8 * GPIO 1 * PS / 2 konektor (klávesnice a myš) 1 * Záhlaví předního panelu (HDD LED+PWR LED+PWR-ON+RESET) 1 * Paralelní záhlaví 1 * SMBUS SMBUS 1 * Systémová záhlaví ventilátoru 2 * Záhlaví ventilátoru CPU 1 * Otevřená hlavička pouzdra 1 * CMOS Clear Jumper 1 * ME FLASH MORKPER 1 * USB VDD Vyberte jumper (pro RJ45_USB1) 1 * Záhlaví bzučáku (ve výchozím nastavení není na palubě) |
| TPM | 1 * záhlaví TPM (signály LPC) |
| Systém | Windwos 7, Linux |
| Teplota | Úložiště: -20 ~ 75 ℃ Provoz: 0 ~ 60 ℃ |
| BIOS | Ami UEFI BIOS (podpora časovače hlídacího psa) |
| Napájení | ATX Standard (24p + 8p) 1 * ATX 8p CPU vstupní konektor 1 * ATX 24P Vstupní konektor napájení |
| Velikost | 305 mm * 220 mm |
Poznámky:
- Intel B75 podporuje dva nezávislé displeje.
- Maximální frekvence paměti závisí na CPU.
- Mini-PCIE a SATA sdílejí stejný signál SATA3.0, nelze k nim přistupovat současně (Podpora mini-pCIE ve výchozím nastavení).
- PCIE 3.0 POUZE POUZE od intel 3. generace Core i5 / i7 CPU.
Rozměry:
Recommend:
Související produkty