Qy-B6000
B6000 Embedded Fanless Industrial Mini PC přijímá interní modulární design, podporuje čipové sady B85 / B365, má na výběr více procesorů a má bohatá rozhraní IO a rozšiřitelné sloty. Podporuje Windows 7 / 8 / 10 / 11 / Operační systém Linux, podporuje 3G, 4G přístup k internetu, splňuje požadavky komunikace (potřebuje vybrat modul samostatně), podporuje WiFi, Bluetooth duální komunikační modul (Je třeba vybrat modul samostatně), podporuje 12 sériových portů 12*RS-232 (4*rs422 / 485 volitelné), aby splnil použití nad rámec základů.
VLASTNOSTI PRODUKTŮ
CPU:
Celeron G Series, 4 / 6 / 7 / 8 / 9th-i3 / i5 / i7 Desktop CPU
BERAN:
2*DDR 3 RAM slot, až 16 GB / 2*DDR 4 RAM slot, až 64 GB
Skladování:
1*SATA SSD slot, 1*MSATA SSD slot, 1*M.2 NVME SLOT
Rozhraní:
2*LAN, 8*USB, 6*com 4*LAN, 8*USB, 8*com (volitelné) 6*LAN, 8*USB, 10*com (volitelné)
Rozšíření slotu:
1*Mini PCIe slot, podpora 4G a WiFi modul, 1*PCIe 16x+1*PCIe 1x nebo 2*PCI sloty
Představit
Funkce
Specifikace
Dimenze
Představit:
Průmyslové mini PC Qy-B6000
- Industrial-Mature Embedded Mini PC bez ventilátoru
- Čipová sada Intel B85 a B365
- Intel Celeron G Series a Core 4 / 6 / 7 / 8 / 9-I3 / i5 / i7 Desktop CPU
- 2*LAN, 8*USB, 6*com, 1*HDMI, 1*DVI, 1*DP
- 1*PCIe 16x+1*PCIe 1x nebo 2*PCI rozšiřující sloty
- 1*Mini PCIE rozšiřující slot, podpora modulu 4G a WiFi
- Anti-statický, anti-pulzní, anti-průlez, anti-záření
- -30 ℃ ~ 70 ℃ Teplota může udržet 24 / 7 práce stabilně
- DC 9-36V Vstup napájení s ochranou přepětí
Funkce:
CPU
Intel Celeron G Series a Core 4 / 6 / 7 / 8 / 9-I3 / i5 / i7 Desktop CPU
Design bez fanoušků
Materiál slitiny hliníku,
lepší efekt rozptylu tepla
Vysoká kapacita RAM a SSD
2*Sloty RAM, 1*Mini PCIe slot, 1*PCIe 16x+1*PCIe 1x nebo 2*PCI rozšiřující sloty
Rich i / o rozhraní
2*LAN, 8*USB, 6*com / 4*LAN, 8*USB, 8*com (volitelné) / 6*LAN, 8*USB, 10*com (volitelné)
Různé volitelné moduly
WiFi / GSM modul
Moc
DC 9-36V
-30 ℃ až 70 ℃ Spusťte teplotu
24 / 7 nepřetržitý a stabilní provoz
Různé metody instalace
Desktop / Embedded / namontován na zeď
Specifikace:
B85 Specifikace čipové sady :
Specifikace čipové sady B365 :
Informace o objednání :
| Model | Qy-B6000-2E |
| Čipová sada | Intel B85 |
| CPU | Celeron G série 4th-i3 / i5 / i7 desktop CPU |
| Paměť | 2*DDR III RAM sloty, až 16 GB |
| Skladování | 1*M.2 NVME SSD 1*MSATA SSD 2*SATA 3.0 SSD |
| Zobrazit | 1*HDMI: Rozlišení až do 4090*2160@60Hz 1*DP: Rozlišení až do 4090*2160@60Hz 1*DVI: Rozlišení až do 1920*1200@60Hz |
| Rozšíření | 1*Mini PCIE slot, podpora 4G a WiFi modul 1*PCIe 16x+1*PCIe 1x nebo 2*Slot PCI |
| Ethernet | 2*Intel I211V LAN Chip (10 / 100 / 1000 Mbps, RJ-45) |
| USB | 6*USB 3.0 (typ-A) 2*USB 2.0 (typ-A) 1*USB 2.0 (vestavěné) |
| Com | 2*RS-232 / 422 / 485 (DB9 Type) 4*RS-232 (typ DB9) |
| Zvuk | 1*line-in+1*line-out |
Specifikace čipové sady B365 :
| Model | Qy-B6000-2E |
| Čipová sada | Intel B365 |
| CPU | Celeron G série Pentium G série 6 / 7 / 8 / 9th-i3 / i5 / i7 / i9 Desktop CPU |
| Paměť [2] | 2*DDR IIII RAM sloty, až 64 GB |
| Skladování | 1*M.2 NVME SSD 1*MSATA SSD 2*SATA 3.0 SSD |
| Zobrazit | 1*HDMI: Rozlišení až do 4090*2160@60Hz 1*DP: Rozlišení až do 4090*2160@60Hz 1*DVI: Rozlišení až do 1920*1200@60Hz |
| Rozšíření | 1*Mini PCIE slot, podpora 4G a WiFi modul 1*PCIe 16x+1*PCIe 1x nebo 2*Slot PCI |
| Ethernet | 2*čip Intel I225V LAN (10 / 100 / 1000 / 2500 Mbps, RJ-45) |
| USB | 6*USB 3.0 (typ-A) 2*USB 2.0 (typ-A) 1*USB 2.0 (vestavěné) |
| Com | 2*RS-232 / 422 / 485 (DB9 Type) 4*RS-232 (typ DB9) |
| Zvuk | 1*line-in+1*line-out |
Informace o objednání :
| Model | Čipová sada | LAN | USB | Com | Zobrazit | BERAN | SSD | Rozšíření | Moc Vstup |
| B6000-2E | B85 | 2 | 8 | 6 | 1*HDMI 1*DVI 1*DP |
2*DDR 3 | 1*M.2 NVME 1*MSATA 2*SATA |
1*Mini PCIe 1*PCIe 16x nebo 2*PCI |
DC 9-36V |
| B365 | 2*DDR 4 | ||||||||
| B6000-4E | B85 | 4 | 8 | 2*DDR 3 | |||||
| B365 | 2*DDR 4 | ||||||||
| B6000-6E | B85 | 6 | 10 | 2*DDR 3 | |||||
| B365 | 2*DDR 4 |
Dimenze:
Recommend:
Související produkty